View Single Post
Stary 05-01-2011, 21:18   #2
zelazowy
ford::average
 
Avatar zelazowy
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk1
Silnik: 1.6 Zetec
Rocznik: 2002
Postów: 71
Domyślnie Odp: Drukarka laserowa Brother czy polecacie??

Ja kupowałem drukarkę laserową ok roku, półtora temu. Przede wszystkim sprawdź ile kosztują i na ile starczają tonery, jak również czy są i jak są obsługiwane zamienniki, oraz ich ceny i pojemności. Drukarka to niestety tylko początek kosztów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zazwyczaj im tańsza drukarka, tym droższa eksploatacja.

Zależy też do czego Ci potrzebna, jeśli chcesz, żeby pracowała w sieci, to warto, żeby miała kartę sieciową, albo wifi, i masz z głowy kombinowanie, albo zwykła i do routera ją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja długo szukałem i się zastanawiałem a mój wybór ostatecznie padł na poleasingowego hp 2300dn. Kosztowała mnie 400zł, dostałem do tego prawie pełen toner, który oryginalnie starcza na 6tys stron (wydrukowane było ok 500-600). Przez półtora roku wrzucam tylko papier i drukuje, skąd chcę, bo do routera podłączona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Najlepiej poszperaj na jakichś forach specjalistycznych, albo spytaj się znajomego jaki konkretnie model poleca, bo w każdej firmie zdarzają się produkty bardzo dobre jak i całkowicie do bani Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zelazowy jest offline   Odpowiedź z Cytatem