View Single Post
Stary 24-02-2012, 22:27   #24
GRABS
ford::beginner
 
Avatar GRABS
 
Imię: Ryszard
Zarejestrowany: 28-01-2012
Skąd: śląsk
Model: VW Golf Variant VII Highline
Silnik: 1.4 TSI (122PS)
Rocznik: 2014
Postów: 32
Domyślnie Odp: Najlepszy Ubezpieczyciel

Cytat:
Napisał mawof Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesc,
Moze odswiezmy temat. Zbliza mi sie czas kiedy bede musial wykupic OC/AC. Jak czytam na necie to wyglada ze wszyscy sa tacy sami. Obecnie mam w InterRisku pakiet Dilerski oplaca sie trzymac takiego pakietu. Gdyby nie AC to sprawa bylaby prosta, ale ze chce tez AC to nie nie wolno sie sugerowac tylko cena. Polecacie jakiegos ubezpieczyciela? ...
Witam,
mnie tez to czeka za dwa tygodnie - więc juz chodzę i porównuje...
Wyszło na Avive, ale nie przez telefon czy stronę, tylko u agenta Avivy.
Namiary na agenta w okolicy znajdziesz na necie. Policzy Ci i druknie ofertę.
Weż assistance navi (najlepsza, ale nie najdroższa: droższa jest tylko z dowozem benzyny i otwieraniem auta z zatrzasniętymi kluczykami) ;-)
Proponuję też rozważyć usział własny (ale TYLKO 500zł). U mnie pakiet "poszedł" o prawie 250zł taniej niż bez udziału. A warto, bo np w PZU i innych udział własny jest procentowy, a w Avivie 500zł. Co to daje?
Jak stukniesz DO 500zł to i tak żaden ubezpieczyciel nie wypłaca (nawet bez udziału), a jak stukniesz na 600zł: dostajesz 100 (ale masz i tak 250 do przodu na składce, więc per saldo 150 "do tyłu". Przy dużych stratach (np 20.000 to te 500zł obnizki nie odczujesz - a składka jest niższa) Ogólnie proponuję to kierowcom MAŁO kolizyjnym ;-)
GRABS jest offline   Odpowiedź z Cytatem