View Single Post
Stary 27-08-2010, 14:48   #107
marcinbilu1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-01-2009
Postów: 21
Domyślnie Odp: Mondeo Mk1, Mk2 1.8TD badziewna pompa Lucasa

Pisałem i poruszałem swój problem jakis czas temu...I tak wyrzuciłem pompke wstepna i podgrzewacz paliwa.zamiast tego założyłem przelotowy filtr paliwa od golfa 1.9 i nowe werzyki.rozkreciłem troche boster bo był na maxa wkrecony.sprawdziłem na krótko korektor kata wtrysku i cyka.tyle tylko ze wtedy auto bardzo ciezko odpalało jak jest załączony.do niego dochodza 2 przewody i w jednym był prad.wiec tym drugim korektor musiał byc sterowany jezeli wszystko jest ok.wiec odłączyłem całkowicie oba przewody zeby przypadkiem cos go nie załanczało...efekt?zaskakujacy.auto pez broblemu zostawia za soba czarny slad opon przy ruszaniu.przy 110 czy 120 wciskam gaz i czuc ze auto szybko sie zbiera.rwie sie do przodu az miło...auto naprawde zajebiscie sie zbiera.nie wiem tylko jak z paliwem.aha i troche ruszyłem turbine.tak na oko.teraz bede jeszcze zmieniał rozrząd to sprawdze jak jest ustawina pompa....i nadal nie wiem jednego tematu http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=106829 jakby ktos znał ten temat to prosze o podpowiedz.
marcinbilu1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem