Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 18-03-2013, 14:04   #144
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Sęk w tym, że na placach nie ma żadnych poza modelami testowymi. I co ciekawe wszystkie w takim szaro-zielonkawym kolorze.
Mi też powiedzieli w salonie, że dopiero od kwietnia będą przyjmować zamówienia indywidualne, reszta to już zamówione przez dilerów.
Miałem okazję oglądać nowy model (już sprzedany, więc nie mogłem się bawić) w dziwnej specyfikacji, bo miał elektryczną klapę KeyFree, ale najtańsze radio.
I już wiem co mi nie pasuje z tyłem tego auta - kąt nachylenia szyby tylnej klapy. Jest zbyt pionowo. O wiele ładniej by wyglądało auto jakby szyba była bardziej pochylona. Nie byłoby wrażenia, że Kuga 2 jest wyrośnięta z tyłu, a bagaznik nie ucierpiałby wcale. Podwójna podłoga bagażnika też ok.
Środek to znam doskonale, bo jest identyczny jak ten co oglądam codziennie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., czyli C-max. O dziwo włącznik swiateł nie jest z Focusa, tylko ten sam co Fiesta, C-max, Mondeo i S-max i to akurat moim zdaniem plus.
Fotele przednie trochę lepsze. Fajny system składania tylnej kanapy. Elektryczna klapa też ciekawy bajer, aczkolwiek cena za niego zbyt duża.
Reasumując, gdyby pojawiła się 1,5 roku temu to jeździłbym Kugą, a nie C-maxem, bo jednak środek jest duuużo ciekawszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem