View Single Post
Stary 29-12-2020, 11:20   #58
white88
ford::average
 
Avatar white88
 
Zarejestrowany: 11-09-2010
Skąd: Pleszew
Model: Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCI 115HP
Rocznik: 2007
Postów: 100
Domyślnie Odp: Termostat trzyma max 85 stC - czy to norma?

Kupiłem zestaw termostat + obudowa. Jak już ściągnę i się okaże ze termostat to wsadzę od razu nowy nie bardzo mam czas żeby czekać później. Kupiłem obudowę całą bo tam zauważyłem pod termostatem jak by kiedyś lekko pokapało albo coś więc na wszelki wymienie nie był to spory koszt 100zł. Z tymi obudowami też nie jest lekko, znalazłem oryginal za 600zł ale to chyba przesada potem na necie same jakieś no-name. Więc zamówiłem w sklepie trudno co będzie to będzie. Nowy już mam w domu wyciągnąłem go z obudowy otwarł się przy 88-89*C. Szybko się temp zmieniła wiec zakładam 88-89. Jedyne co mnie martwi już na wstępie to każdy każe sprawdzić czy zimny nie przepuszcza no i w zasadzie wygląda to tak ze jak mocno dmucham to leciutko syczy. Nie leci swobodnie oczywiście ale skłamał bym jak bym powiedział ze nic nie puszcza.
pozdrawiam

EDIT:
termostat wymieniony nie było źle. Czy jest lepiej jeszcze do końca nie wiem. Jeździć obserwować ale mam nadzieje że będzie lepiej. Termostat no niby nie był zacięty. Jak by ktoś chciał to mam wideo. Sam szukałem a nie znalazłem więc może się kiedyś przyda.
pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=7z77...hite88official

Ostatnio edytowane przez white88 ; 31-12-2020 o 08:58
white88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem