Temat: [Galaxy 1994-2000] Migająca kontrolka świec żarowych
View Single Post
Stary 15-10-2009, 01:54   #22
Grzybkins
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-01-2009
Skąd: Opole-Saffron Walden(UK)
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 tdi 90KM AHU
Rocznik: 1996 [MK1]
Postów: 49
Domyślnie Odp: Migająca kontrolka świec żarowych

a ja mam podobny problem z tym że czujnik wymieniony stopy świecą a kontrolka pulsuje po wymianie czujnika podłączyłęm sie vagiem skasowałem błąd po czym po upływie kilku minut kontrolka pojawiła się na nowo i błąd w vagu też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dodam że samochód caly stał więc nie używałem pedału hamulca co mogłoby spowodować nawrocenie choroby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powie mi ktoś o co cho bo ja nie mam pomysłu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia przy wciskaniu pedału hamulca z tyłu samochodu jakby w prawej tylnej lampie słychać pstrykanie przekaźnika ??? czy jest to możliwe ?? no i w sumie jak już o tych hamulcach to mam jeszcze problem z ABS system nie działa a kontrolka nie świeci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie mam ABS-u czy coś jest nie teges z moim pojazdem ??
__________________
Mam Fordzwagena Tani jak Ford (Dobry jak VW) <---SARKAZM hehe Pozdro dla współposiadaczy
Grzybkins jest offline   Odpowiedź z Cytatem