View Single Post
Stary 04-03-2010, 06:32   #10
zsberg
ford::professional
 
Avatar zsberg
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 13-08-2009
Skąd: Płock
Model: Mondeo MKI
Silnik: 1.8 TD 90KM
Rocznik: 4.1995
Postów: 1,217
Domyślnie Odp: Po wymianie sondy lambda przerywa i strzela

Słuchaj, ja ostatnio wymieniłem rozrząd oraz tarcze i klocki z przodu - wydałem 50% wartości auta, ale wiem ze musze jezdzić.

Sam zobacz co tam napisali - nie kryja się z tym że to podróbka. Już lepiej jak byś pojechał na szrotownie i kupił używaną sonde. Poczytaj negatywy tego gościa - ma nieco ponad 1200komentarzy a chwali się ze sprzedaje po kilkaset sond miesiecznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W dodatku piszą ze sonda nie działa, a ile osób od razu wystawia pozytyw nie mogąc go pozniej poprawic??

Poszukaj na forum jak dokładnie sprawdza się sonde i zobaczysz co kupiłeś. Jezeli bedziesz chciał tym autem pojezdzić to zobaczysz ze bez kupna kolejnej sondy sie nie obedzie - spróbuj chociaż tą zareklamować.

Głowa do góry - nie jesteś sam. Ja także kiedyś kupowałem śmieci i sam do siebie miałem pretensje. Teraz wole kupić używkę, naprawić to co mam albo po woli zbierać kase i kupić coś, co będzie działało.
__________________
Pilnować będziesz poziomu oleju w silniku, bo turbina Twa potrzebuje go niezmiernie, a wymiany oleju pilnować będziesz bardziej, niźli wierności kobiałki Twej. Lepsza bowiem niewierność małżeńska, niźli w dieslu Twoim malutka usterka

Ostatnio edytowane przez zsberg ; 04-03-2010 o 06:36
zsberg jest offline   Odpowiedź z Cytatem