Temat: [Focus 2011-2014] Grudka zaschnietego lakieru?
View Single Post
Stary 21-11-2013, 17:08   #39
mark_TDDI
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-09-2007
Skąd: far far away
Model: RS500
Silnik: mocny
Rocznik: 2012
Postów: 177
Domyślnie Odp: Grudka zaschnietego lakieru?

Cytat:
Napisał daniel89_lb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesław555 a mojej babci w stanach sprzedali hamera przejechanego przez walec jako poduszkowiec.
Niemiec w nowym merolu szpachlował by maskę?Jeżeli po czasie pękła by lub zeschła się ta szpachla to co znowu by płacili?Zamiast dawać komuś 3500 euro wymienili by maskę na nową,bo nawet w naszym kraju wymieniają elementy na nowe w używanych samochodach,a co mówić w nowym merolu w niemczech.Jak ktoś to łykną to współczuję.

SrebnaStrzała gdzie w fordzie tak mówią,bo napewno w PL.
Jakie inne wytłumaczenie mieli by na małe niedoskonałości które zostawił nasz Polski lakiernik który z rozbitka zrobił znowu nówkę.Jestem ciekaw czy jak zadzwonimy do przedstawiciela forda w Niemczech powie nam to samo...
Drogi Kolego - zanim zaczniesz wypisywać na forum "mądrości ludowe", zdobądź i przeczytaj specyfikacje dotyczące lakierowania fabrycznego wg Forda. To nie są bzdury i pojedyncze paprochy mogą się trafić w fabrycznym lakierowaniu i są one jak najbardziej dopuszczalne wg w/w specyfikacji - tak jak kros kolegę " srebrna strzała poinformował". Nie każde nowe auto spada z lory i nie każde uszkodzone auto trafia na polski rynek. Skąd takie "spiskowe teorie"?
__________________
odzyskałem rozum, zdrowie i pieniądze - sprzedałem ostatniego forda i zmieniłem koncern na VAG
mark_TDDI jest offline   Odpowiedź z Cytatem