Temat: [C-MAX 2003-2007] turbina padla po 300km co robic?
View Single Post
Stary 10-08-2011, 19:06   #7
Zawix
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-04-2011
Skąd: Reading
Model: Focus C-Max
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 26
Domyślnie Odp: turbina padla po 300km co robic?

Cytat:
Napisał colin barbazynca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po pierwsze co bylo oryginalnej sprezarce ze ja wymieniles?
Bo jak turbo padnie, to marne szanse ze na nim gdzies zajedziesz. Moglo to byc inne uszkodzenie lub awaria ukladu sterowania sprezarka.

Po drugie wyglada ze zrobiles dwie wielkie glupoty:
1. kupiles regenerowana sprezarke
2. byla ona robiona przez druciarzy (bo 99% regenerowanych w polsce tak jest robiona) i byla zle wywazona/poskladana itp co spowodowalo ocieranie wirnika o muszle i uszkodzenie sprezarki. Ale to mozna stwierdzic dopiero rozbierajac ja.

Dodatkowo sprezarka regenerowana = brak gwarancji, bo zawsze sie wykreca ze zly montarz itp.
No w sumie zgodze sie z toba w mojej padlo sterowanie lopatkami wirnik I walek byly sale. Co do me go zakupu to nabylem to w firmie www.turboexpert.pl z Bykowa dzisiaj im odeslalem ale po rozmowie telefonicznej jestem pewien ze bedzie lip chociaz jeszcze jej nie widzieli gwarancje dali na ok ale zazyczyli sobie opinii rzeczoznawcy pzmot a rzeczoznawca stwierdzil ze nie jest w stanie stwierdzic usterki be rozebrania turbiny a jakby rozebral to po gwarancji wiec man efekt blednego kola wtopa na maxa a do tego opilki sa wszedzie I nie wiem co z tym teraz zrobic???
Zawix jest offline   Odpowiedź z Cytatem