View Single Post
Stary 26-09-2023, 13:38   #5
broczak
Zablokowany
 
Imię: Natalia
Zarejestrowany: 02-03-2023
Skąd: Chelm
Model: xxx
Silnik: xxx
Rocznik: 1990
Postów: 0
Domyślnie Odp: Smartfon co wybrać

Cytat:
Napisał jerzykk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Budżet około 2000 tysiące złotych.
Hejka chciałabym zakupić nowy telefon jednak jestem w tym zielona na oku mam 4 modele
Xiaomi Poco x5pro
Xiaomi Poco f5
Motorola edge 20 pro
Oppo reno 6 pro
Czy można wgl jakoś porównać te telefonu który będzie lepszy chodzi mi o całokształt żeby służył na dłuższy czas gdyż rzadko wymieniam telefony. Ważne żeby bateria dobrze trzymała przy średnio intensywnym użytkowaniu, oraz żeby się nie chciał zacinać lub zamulać po pewnym czasie co do aparatu to wsumie który by nie był i tak będzie lepszy od tego co obecnie mam
Poco F5 pod względem działania czy baterii jest świetny, aparat jest tylko OK, nic poza tym - ale przynajmniej ma optyczną stabilizację obrazu. Wyszedł stosunkowo niedawno, na Androidzie 13, więc te dwie wersje do 15 powinien bez problemu dostać.
Za około 2k możesz też mieć Oneplusa 10T, który zrobi zauważalnie lepsze zdjęcia niż Poco F5, wydajnościowo stoją niemalże identycznie. 10T z tego co pamiętam ma zapowiedziane wsparcie jakoś do ~2025 i rok dłużej łatek, więc mimo startu na wersji Androida niżej prawdopodobnie skończy na tym samym systemie co Poco F5. Z całego tego zestawienia najbardziej skłaniałbym się ku 10T.
Daję też linka do kodów na elektronikę https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/...ia/elektronika Da się dzięki temu kupić sprzęt o wiele taniej.

Ostatnio edytowane przez broczak ; 29-09-2023 o 14:10
broczak jest offline   Odpowiedź z Cytatem