View Single Post
Stary 30-03-2005, 23:22   #54
żbiku
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-03-2005
Skąd: Lubań
Postów: 30
Domyślnie

no ładnie, ładnie nawet bardz ładnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) jak swoje doprowadze do stanu użytkowania pozytywnego dla oka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to też cyyknę foteczke :-)

[ Dodano: 2005-03-31, 10:39 ]
Mam takie pytanko. Bo ze zdjęciem całego kokpitu se poradziłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jak wszystko porozkręcałem to doszedłem do zegarówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. twoje mi sie psodobały :] masz moze wzór do wydrukowania ??Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ??

[ Dodano: 2005-04-05, 00:10 ]
krzych, przecierz wskazówki mozena pomalowac :-) ja rzuciłem czerwonego jaskrawego koloru na sowoje. najtańsza chyba linia oporu tj. lakier do spławików Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 2005-04-05, 00:11 ]
Rob600, a skąd wziełeś te foktę??
żbiku jest offline   Odpowiedź z Cytatem