View Single Post
Stary 13-09-2015, 10:58   #3
m_wawa
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-09-2015
Model: Mondeo MKV
Silnik: 2.0 Hybrid
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Mondeo HEV, czyli hybryda

Cytat:
Napisał qlszef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja tam byłem zachwycony po 3 dnia obcowania z Hybryda. Na bagażniku mi az tak nie zależy, środek auta faktycznie dyskusyjny i też mnie na początku odrzucał ale dziś już się przekonałem do tego auta. Ja jestem zwolennikiem jazdy o kropelce bo jakoś nie cierpię wspierać Orlenu i innych takich więc hybryda mi bardzo przypasowała Ja się bujam 90% w mieście i terenach podmiejskich więc mnie taki napęd bardzo odpowiada.
Widzę, że masz te same spostrzeżenia i podobny profil potrzeb odnośnie auta co ja. Podsumujmy zatem, kto potencjalnie mógłby spojrzeć w kierunku Mondeo hybrydy:
  1. ceni ekonomikę jazdy szczególnie w mieście (2,6 l/100 km wg testu ADAC)
  2. ceni cichą jazdę 65 dB(A) @ 130 km/h ADAC (auto potrafi jechać do 135 km/h na silniku elektrycznym!)
  3. w razie potrzeby ma do dyspozycji porządne przyspieszenie na życzenie, w każdej chwili i natychmiastowo, w mieście i na trasie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  4. preferuje spokojny, komfortowy styl jazdy i jest w stanie przestawić nieco swoje przyzwyczajenia prowadzenia auta na "hybrydowe"
  5. lubi nowe technologie i nie boi się ich użyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  6. ceni jakiekolwiek przywileje z tytułu zakupu nowych technologii link
  7. nie potrzebuje gigantycznego bagażnika na co dzień (384 l vs. 500 l w kombi oraz 541 l w liftback'u), a na wakacje może zamontować w miarę potrzeby box'a czy rowery na dach
  8. rozkoszuje się poczuciem prowadzenia unikalnego samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy coś pominąłem?
m_wawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem