View Single Post
Stary 11-03-2008, 12:09   #4
Falconq
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-02-2008
Model: Focus
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 1998/99
Postów: 40
Domyślnie Re: Komisy Niemieckie - Berlin i okolice - Własne sprowadzenie a

Nie no jakas paranoja, napisalem bardzo dluga odpowiedz i cos sie wysypalo i nie ma jej na forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak ze sorry, ale nie chce mi sie juz drugi raz tego pisac a wiec krotko:

Mobile.de tam masz zawsze napisane czy to Handler czy Privat. Jak Handler to masz podana nazwe komisu i adres. Skopiuj wklej w google.de i sprawdz, jak cos wyskoczy to komis ma stronke jak nie to nie ma.
Ja kupilem auto w komisie w polsce sprowadzane z nimiec. Cena byla podobna jak przy sprowadzaniu samemu, ale nie musialem nigdzie biegac, a wlasciciel komisu zarejestrowal auto na mnie w ciagu paru godzin (jakies uklady mial ze dla niego robili to bez kolejki i od reki)
Auto zeby kupic w niemczech to od prywatnego wlasciciela i najlepiej po znajomosci (kupel kupil od kolegi z pracy VW Golfa 1.9 TDI za 3000?). Sa ludzie w Polsce co sie trudnia tym, ze zabieraja ludzi z Polski i woza ich po gieldach az sobie cos kupisz. Mysle ze to najlepsze wyjscie jak koniecznie chcesz auto z niemiec bo oni wiedza gdzie jezdzic i tez maja juz jakies uklady.
Slyszalem ze teraz najlepiej sprowadzac auta z Holandii bo poki co ten rynek jeszcze nie wie ze mozna podbijac ceny bo ludzie ze wschodu kupia za taka cene.

True Story: Ten niemiec co sprzedawal tego golfa za 3000? powiedzial ze inny niemiec kupilby go co najwyzej ze 1000? ale dzieki nam i naszym sasiadom ze wschodu ceny sa tak wysokie

Pozdro !
Falconq jest offline   Odpowiedź z Cytatem