View Single Post
Stary 29-10-2009, 06:54   #9
Tommy_boy
ford::average
 
Avatar Tommy_boy
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 21-07-2009
Skąd: Buckinghamshire UK
Model: C-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 132
Domyślnie Odp: Wasze dotychczasowe auta :)

1. Fiat Cinquecento 700 '93 - kupilem zaraz po zrobieniu prawka w '96. Co chwila jakis problem, przez 4 lata nie moglem sobie dac rady z gaznikiem. Na koniec skradziony....pozostal sentyment.
2. Fiat Uno 1.7D '96 - w zasadzie mojej owczesnej dziewczyny, ale sluzyl do wszelkich dalszych wypadow. Kupiony nowy z salonu, dobry, oszczedny diesel (szczegolnie tani w eksploatacji bo paru znajomych tirami jezdzilo hehe). Przy 40tkm poleciala poduszka pod silnikiem , silnik w czasie jazdy przechylil sie o 30 stopni! Troche szoku bylo....sprzedany ok '00, '01 ze wzgledu na rdze.
3. VW Golf II GTI '84 - kupiony w '02(juz w Anglii). To bylo cos! Auto jak nowka, biale, czarne szerokie zderzaki, biale felgi OZ, szerokie kapcie - miodzio! Klasyk sam w sobie, chyba najlepsze auto jakie mialem(w sensie dajace najwiecej radochy z jazdy)
4. Seat Ibiza 1.4 '95 - czarny, obnizony, ladne alufelgi - i chyba tyle o tym, reszta do zapomnienia.
5. Vauxhall Astra 2.0 DTI(czy jakos tak) '97 - spoko turbodiesel, zajechany, codziennie problemy z odpaleniem wiec krotka mial kariere.
6.Skoda Felicia 1.6 '98 - hmm, jezdzilem tym przez rok - niby maly koszmarek - wyglad, plastiki itd ale jakos mam do tego auta sentyment.Moze przez fakt ze moja malzonke poznalem w tym czasie i na pierwsze randki fela jezdzilismy?
7. FF mk1 1.6 Zetec '00 - kupiony w 2006 z 150tkm na liczniku(95tmil). Miod, malina! U mnie na liscie na 2. miejscu! Bezawaryjny, praktyczniejszy niz golf, lepiej oczywiscie wyposazony(ech, ta klima...). Przejechalem ponad 100tkm, wielokrotnie trasa UK-PL, bez zadnych problemow.
8. Focus C-Max 2.0 TDCI Ghia '06 - kupiony w sierpniu tego roku, jak na razie przyzwyczajam sie do niego, to juz nie to samo co FF mk1, nie jest taki precyzyjny w prowadzeniu, bardziej sie buja na boki itd. Ale trzeba bylo zaczac szukac pojemniejszego auta bo rodzina bedzie sie powiekszac. Jak na razie ok 10tkm zrobione bez problemow, ale poza malym spalaniem to raczej auto bez ikry.
Uff, troche dluga lista...i napewno nie zamknieta! Pozdrawiam
__________________
Ford Focus Zetec 1.6 2000 (2006-2009)
Ford Focus C-Max 2.0 TDCI Ghia 2006 (2009- 2014)
Ford C-max 2.0 Tdci Titanium 2011 (2014 - ?)
Tommy_boy jest offline   Odpowiedź z Cytatem