Temat: [C-MAX 2007-2010] Skad ta woda cieknie?
View Single Post
Stary 14-10-2013, 08:21   #26
trolmin
ford::average
 
Avatar trolmin
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Model: C-Max
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 119
Domyślnie Odp: Skad ta woda cieknie?

Cytat:
Napisał Peter_21 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wlasnie w tym jest problem ze dokladnie nie wiadomo, zeby dokladnie zlokalizowac miejsce przecieku blacharz powiedzial ze trzeba zdemontowac podsufitkę i dlatego mam być moze troche glupie pytanie czy mozna zlikwidowac przeciek bez demontazu podsufitki tzn uszczelniajac caly szyberdach..myslelem zeby odkleic listwy bagaznika i zalac gdzie mozliwe silikonem..nie wiem czy jest to mozliwe i dlatego pytam czy ktos juz uszczelnial w taki sposob szyber?
Kolego - zanim zdemontujesz podsufitkę.. Zwykłą taśma izolacyjną zaklej uszczelkę szyberdachu tak aby woda nie miała możliwości przedostać się do wewnątrz pojazdu. Pojeździj trochę, pojedz na myjnię i sprawdź czy woda pojawia się w bagażniku.

Wydaje mi się, że gdyby problem był w szyberdachu a przynajmniej w zapchanych odpływach woda wylała by się podsufitką i doskonale byś widział, że przeciek jest własnie tu. Jak u siebie lałem wodę w odprowadzenia szyberdachu to przesadziłem z ilością to woda własnie w ten sposób się wlała do wnętrza.
trolmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem