Temat: [Fiesta 2008-2012] Nowy Ford Fiesta,co sadzicie
View Single Post
Stary 25-02-2010, 21:10   #432
Ford-fan
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-02-2010
Skąd: Fordland ;)
Model: Fiesta 7. generacji :)
Silnik: 1.6 non-diesel ;)
Rocznik: 2010
Postów: 129
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Dzięki Wszystkim za wyczerpujące informacje - jesteście kopalnią informacji o tym autku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Boncio, to 210 indeksu prędkości opon bardzo mi się podoba, bo już się bałem, że jakieś nędze dali do 150 np. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Caligator, ja ważę tylko 65 kg, to moją 1.4 bym Cię chyba prześcignął Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Marcin, mówisz, że kulturka pracy benzynki lepsza na wyższych obrotach ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłoby fajnie, tylko mam inne obawy - że skoro 5-ty bieg wrzuci się tu przy powiedzmy max.120 km/h, to powyżej 160 (zwłaszcza w 1.6, gdzie Vmax=193) zaczyna się szukać 6-tki, a jej nawet 1.6 nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ciekaw jestem czy przy dłuższej jeździe autostradą w przedziale 160-175 nie będzie zbyt męcząca głośna praca silnika na "końcówce" 5-go biegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Caligator, jaką średnio masz prędkość podróżną na autostradzie ?
Nie jest tak, że schodzisz dość szybko do 150, bo wyżej jest zbyt głośno ?
Dzięki !
Pzdr.

Ostatnio edytowane przez Ford-fan ; 25-02-2010 o 21:23
Ford-fan jest offline   Odpowiedź z Cytatem