Temat: [Mondeo 2007-2014] Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie
View Single Post
Stary 03-04-2013, 14:27   #397
igrzelczyk
Latający Holender
 
Avatar igrzelczyk
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 06-03-2007
Skąd: WS
Model: Focus MK3
Silnik: 2,0 tdci ProTurbo
Rocznik: 2016
Postów: 97
Domyślnie Odp: Tarcze i klocki hamulcowe - wymiana, bicie

Cytat:
Napisał pawpor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
polecam Zimmermann
Podpisuje się pod tym dwoma rękoma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , walczyłem z tarczami ze 2 lata (wprawdzie w mkIII) ,przewaliłem wszystko co dostępne na rynku(od ebc po mikodę) ,i o dziwo przy kolejnej wymianie przez przypadek trafiłem na zimmermana i Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z przebiegów max 20-30 tys(niektóre biły już po 1k km) zjechałem na nich dobre 70 tys (z klockami ate ceramic)i nigdy nie kupie więcej innych tarcz ... obecnie założone mam nacinane zimermmann-y z zaciskami od foki i po ok 15tys nie noszą żadnych śladów zużycia , nie wspominając o nieszczęsnym biciu (przy ruszaniu i hamowaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) z którym namiętnie walczyły 3 aso i paru garażowych specjalistów ...a jak to w życiu bywa problem rozwiązał się sam , przez przypadek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Współczuję ludziom, którzy mnie obgadują. Trzeba mieć naprawdę nudne życie, żeby rozmawiać o czyimś.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz." Julian Tuwim



Ostatnio edytowane przez igrzelczyk ; 03-04-2013 o 14:30
igrzelczyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem