View Single Post
Stary 15-01-2017, 07:49   #524
Harun
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-07-2012
Skąd: Wrocław
Model: Hyundai i20
Silnik: 1.2 84 KM
Rocznik: 2019
Postów: 187
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

1. To niby jest wyrok, bo stwierdziłem, że jak mechanik proponuje części w wygórowanych cenach, to trochę przegina? Zabawne.

2. Wojtas porównał ceny w sklepach internetowych i doszedł do wniosku, że przepłacił. To też wyrok?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

3. Co do oferty Motorcraft Service, to nie pamiętam jak długo jest na rynku. Odnoszę jednak wrażenie, że dłużej niż kilka miesięcy. Nigdzie nie napisałem, że w ASO jest tanio. Ostatnio miałem do wymiany hamulce z przodu + guma w zawieszeniu. Zaproponowano mi jakieś 1400 zł za całość. Drogo, drożej od zwykłego warsztatu. Na dobrych zamiennikach u najbliższego mechanika wyszło taniej o jakieś 500 zł. ASO to ASO, musi być najdroższe.

5. Zgadzam się, że wiedza i doświadczenie kosztuje, ale nijak nie rozumiem, jak to ma się przekładać na ceny części. Co innego robocizna! Jestem w stanie więcej płacić za usługę mechanikowi, który wie co i jak. Za jednak części nie. Kupię tam, gdzie taniej.

PS: Ostatnio za pełny przegląd zapłaciłem chyba ok. 550 zł.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Harun ; 15-01-2017 o 07:51
Harun jest offline   Odpowiedź z Cytatem