Temat: [Mondeo 1993-1996] Tuning wizualny kombiaka
View Single Post
Stary 29-06-2009, 15:45   #7
mondeoford5
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-06-2009
Model: mondeo
Silnik: 1.8
Rocznik: 1995
Postów: 3
Smile Odp: Tuning wizualny kombiaka

Cytat:
Napisał arab Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam mam do was kilka pytan gdyz nie mam pojecia gdzie i jak najlepiej to zrobic tzn koncepcja jest tylko szukam czesci(zderzaki progi....)na allegro i wszedzie i nie ma nic albo kosmiczne ceny....bede potrzebowal progi z tym chyba nie bedzie zle bo raczej sa dostepne, zderzak tylni i tu nie wiem czy musze kupic np ten z allegro za min 450zl czy moze dostane gdzies dokladke w normalnej cenie i bedzie lepiej moze pasuja dokladki z innych aut??to samo ze zderzakiem przednim tu juz kupilem zwykly zderzak potrzebuje sama dokladke ktorej nigdzie nie ma moze wiecie z czego by sie nadawala zeby dopasowac??i jesli moge wiedzie ktos ma moze wielkie alu w mondeo mk1mk2??bo mam zamiar zamienic moje 15 na conajmniej 17 badz 18 i nie wiem czy nie beda za duze
Mam mondeo kombi i załozyłem felgi 17 cali ale to max wiekszych nie da sie wcisnąc opony mam 215/50 i to tez max bo szersze na 17 feldze beda tarły o rant błotnika z tyłu
mondeoford5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem