View Single Post
Stary 29-01-2011, 20:08   #1
adrianek1982
ford::amateur
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 29-01-2011
Skąd: Białystok
Model: MK1 Focus Ghia
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Gdzie w Bialymstoku jest dobry spec od TDDI mondeo??

Witam wszystkich kolegow. Jestem nowy i prosilbym bardzo o pomoc albo na o namiary na dobrego fachowca w bialym. Przeszukalem forum ale nikt nie mial takiego samego dokladnie problemu. Jestem posiadaczem Forda Mondeo Kombi TDDI 115KM z 2001r. Mam problem a mianowicie auto czasami po jezdzie na miescie gaslo i zapalalo jak z 10-15 minut postalo i wystyglo, wtedy znow odpalalo. Oczywiscie zapalala sie kontrolka swiec zarowych. Dzis rano poszedlem do auta zeby zapalic, wsiadam, kluczyk w stacyjke- czekam az nagrzeja sie swieczki. Swieczki gasna ale zaczyna kontrolka od swiec mrugac. Krece rozrusznikiem zero reakcji nie odpala. Wczesniej kiedy gasl podczas jazdy byl jakis mulowaty. Moje pytanie brzmi czy ktos mial podobny problem? Kilka osob mialo cos podobnego ale jedna z tych przypadlosci. Od czego zaczac? Niektorzy pisza o przekazniku po akumulatorem, inni o czujniku polozenia walu, inni o pompie paliwa. Mam jeszcze pytanie czy silnik 2.0 TDDI 115KM posiada czujnik polozenia walka rozrzadu? Pozdrawiam i z gory dzieki za chec pomocy i sugestie.

Pozdrawiam Adrian.

Ostatnio edytowane przez adrianek1982 ; 29-01-2011 o 20:11
adrianek1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem