View Single Post
Stary 10-04-2009, 11:17   #9
FOX2
ford::average
 
Avatar FOX2
 
Zarejestrowany: 21-01-2009
Skąd: Toruń, W-wa
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 125HP
Rocznik: 2003
Postów: 82
Domyślnie Odp: Diesel czy denzyna? Co wybrac!!

Cytat:
Napisał MAXIMUS_00 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a Ford niestety nie ma w ofercie diesli udanego silnika
Maximus, trochę się nie zgodzę. Jeśli 2.0TDCi 130KM 320Nm nie jest udany, to podaj mi inny silnik diesla w pojemności do 2.0L dający tyle doznań przy odpowiednio niskim spalaniu.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. Ten silnik już ma 7 latGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bezawaryjność to właściwie awaryjność to inna kwestia. Z pewnością są osoby, które przejechały już ponad 200000km i o żadnym wtrysku nie słyszały, oby każdy z użytkowników mógł to powiedzieć.

Wracając do tematu, wolałbym diesla. Dlaczego?
Miałem okazję być wożony benzyną, ryk silnika na wysokich obrotach mi po prostu nie odpowiada. Ale co kto lubiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdro
__________________
"Whether you think you can or whether you think you can't, you're right." - Henry Ford
"Don't never let somebody tell you, you can't do something"
"It is hard to fail, but it is worse never to have tried to succeed"
FOX2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem