View Single Post
Stary 04-04-2009, 21:46   #75
ernestpierwszy
ford::advanced
 
Avatar ernestpierwszy
 
Zarejestrowany: 27-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV - automat
Silnik: 2.0 TDCi-140KM Vmax-208 km/h
Rocznik: 2009
Postów: 416
Domyślnie Odp: [MK4] Kupiłem .... no i właśnie

Cytat:
Napisał michu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no ja niestety podtrzymuje swoje dotychczasowe zdanie - 100 tyś.zł za nowego Forda bym nie wydał[...]ale wieczorkiem braciak przyjechał bmw 5 no i czar prysł, mimo, że auto ma 5 lat więcej od mondka to jakością bije go na głowę
Zależy jakim beemwe 5 podjechał, bo u mnie w rodzinie zakupiono "piontkie" nową z salonu (!) i ja bym się ze "swoim" MKIV na nią nie zamieniłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czar prysł jak ogląda się BMW w wersji GOLAS za 150 tysięcy i porównuje do mondziaka IV z alcantarą, automatem, wypasem, ksenonami za ponad 40 tys mniej...
Wsiadasz do takiej beemy jak do... zwykłego auta, fotele małe, wąskie materiałowe, morze plastiku, gałeczka od radia jak w tanim aucie, przy fotelach widać napinacze (jeden wyleciał z plastikowych obejm i sobie latał), radio po prostu gra, w środku taka średnia vectra...
Oczywiście jak porównujesz wypasionego mondka do wypasionej beemy to mondek nie ma szans, ale dzieli te dwa auta przepaść około 100 tysięcy złotych... Warto???

PS
A co do aut używanych... porównywanie jakiegokolwiek używanego luksusowego auta do luksusowo wyposażonego średniaka segmentu D, nowego z salonu nie ma sensu. Nowe to nowe i wiadomo czym się jeździ.

Ostatnio edytowane przez ernestpierwszy ; 04-04-2009 o 21:50
ernestpierwszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem