View Single Post
Stary 05-01-2012, 15:03   #5
zabieniecpl
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-11-2010
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2,0
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: TDCI wtryski - regeneracja, sprzedaz nowe lub uzywane - szukam namiarow

Witam
Ja też miałem przygode pod koniec zeszłego roku z wtryskami.
Polecony mechanik, któremu oddałem samochód wyraźnie był kiepski ponieważ po zregenerowaniu owszem auto odpala jeżdzi ale... no własnie słychać stukanie jendego wtryskiwacza auto kopci przy zmianie biegu i dodawaniu gazu(nie jest to chmura ale nie powinien wcale kopcić) i co najważniejsze nie ma przyśpieszenia takiego jak przedtem. Ma mi je poprawiać, z tego co mi wiadomo to nie załozyli nowych głowek rozpylających i zakodowali wtryskiwacze po staremu(po oznaczeniach) a nie wg. nowych ustawień po regeneracji.
Co do regeneracji wtryskow to ja polecam abyś sam wysłał je do którejś z firm, a nie poprzez warsztat(warsztat bedzie chciał przyciąć ile wlezie - no chyba że masz kogoś na prawde zaufanego), kolega regenerował u Żwolińskiego-450 zł za sztuke i jest zadowolony. Ja płaciłem niby 550 i jest lipa ale jak juz pisałem mechanik kiczowaty i tyle. Przy takich awariach jak w/w wtryski czy dwumas(ten mój śmieszny mechanik za komplet dwumas plus sprzzęgło za części krzyknał 2300 - na allegro znalazłem za 1300 to samo LUK) najlepiej poszukać części samemu bo na prawde można sporo zaoszczędzić. Ewentualnie moze poszukaj jakiś dobrych używek, takie też podobno sie trafiaja.
pozdrawiam
zabieniecpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem