View Single Post
Stary 15-10-2005, 17:26   #1
bb
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-07-2005
Skąd: krk
Postów: 65
Domyślnie miejsca parkongowe dla inwalidów

wczoraj ok 14 bylem w krk w geante zaparkowałem foczke dosc blisko ide w strone wejscia i widze ze unem podjezdza inwalida bez nogi no i niestety niema gdzie zaparkowac specjalnie podszedlem do miejsc dla inwalidów no widze piekna bmw7 oczywiscie bez znaczka dla inwalidów zdenerwowałem sie i dzwonie na policje mowie co i jak powiedzieli ze zaraz przyjadą , stanolem z boku i czekam po 15 min zrezygnowałem i ulotnilem sie
polskie realia ...
pare godzi pozniej widze w tv jak niejaki (biore odpowiedzialnosc za swoje slowa) pajac Oleksy glupio sie umiecha przy zaparkowanej swojej skodzie oczywiscie na miejscu dla inwalidów , nie wykazując nawet grama skruchy !! to jest straszne wydawalo by sie wyksztalcony czlowiek i nieczuje tej sytuacji ja tego nierozumiem !! w dodatku dzis na interi piekne zdjecie policyjnej octavki na miejscu dla oczywiscie inwalidów ... czy nasze spoleczenstwo jest nap[rawde tak glupie i znieczulone ???
ps sam mimo mlodego wieku jestem inwalidą no coz takie jest zycie ale na tych miejscach nigdy nie parkuje bo 50 m do przejsci la mnie to zaden problem ale dla niektorych ...

co o tym myslicie ??

ps2 stopien niepelnosprawnosci pana z una jest mi znany poniewaz juz go kiedys widzialemw podobnej sytuacji ...
__________________
Bartek
JapanCarsFun
bb jest offline   Odpowiedź z Cytatem