View Single Post
Stary 21-01-2005, 00:34   #3
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie

Ja bym radzil wykorzystac kontrolke nr 1 - to jest od TCS-u (jakos jeszcze nie trafilem na kogos, kto by to mial w Escorcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
Kontrolka nr 2 jest od ABS - jej szkoda.
Nr 3 - kontrolka otwartych drzwi - jest zaroweczka, mozna spokojnie wykorzystac.
Nr 5 - rezerwa paliwa
Nr 7 - swiece zarowe (diesel)

Nr 4 i 6 niestety nie pamietam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do kontrolek gornych - kontrolki sa zgrupowane po trzy na kawalku cieniutkiego plastiku (cos jak klisza foto), ktory ma juz odpowiedni kolor. Osobno sa trzy po lewej, osobno trzy po prawej. Trzymaja sie one na (chyba trzech) wypustkach z obudowy - na wcisk.
Ja tez myslalem nad zrobieniem kontrolki swiatel, ale szczerze mowiac nie wiem jak to obejsc. Trzeba by chyba wyciac oryginalna kontrolke, dokupic caly prawy plastik z kontrolkami i zaadaptowac kontrolke dlugich swiatel, tylko kolor zmienic na zielony.
To taki moj pomysl, ale jeszcze to musze przemyslec. Przy kolejnym rozbieraniu licznika (co juz niebawem nastapi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) gruntownie to sprawdze i obfotografuje dla potomnosci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem