Temat: [2,0 i 2,2 TDCi] wymiana pompy wtryskowej
View Single Post
Stary 19-05-2011, 20:39   #5
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: wymiana pompy wtryskowej

Cytat:
Napisał j.stepien Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzieki za odpowiedz tyle ze jak zalozylem moja stara pompe to auto rowniez nie chce odpalic .Na starej pompie auto odpalalo normalnie i chodzilo tez dopoki nie przygazowalem tak ostro zapalala sie sprezynka i albo auto gaslo ale przechodzilo w stan awaryjny . Pompa kosztowala mnie 750 zl z 30 dniowa gwarancja rozruchowa . Własnie ta nowa pompa przy przekreceniu jakby szurala mialem nadzieje ze brakuje jej paliwa i dlatego szura . Prosze o jakies rady co mam dalej zrobic czy podlaczenie do komputera pomoze ? widze ze rowniez jestes z UK pozdrawiam
Tak bo moze stara pompa nie byla zla, tylko trzeba bylo wymienic zaworek na wtryskiwaczu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A teraz to masz pewnie caly uklad zapchany opilkami metalu to sie niema co dziwic ze nie odpala nawed na starej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A ciekawe czy pompa jest prawidlowo ustawiona wzgledem walu korbowego ?!?

Ja bym podal paliwo do filtra z jakiejs przezroczystej banki, i powrot tez dal do tej banki i sprawdzil co wyplucze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To pierwsza rzecz jaka powinnienes zrobic zaraz po sprawdzeniu wtryskiwaczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem