View Single Post
Stary 18-07-2007, 19:42   #1
Mruk
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-07-2007
Postów: 5
Domyślnie Mondeo 2003 - 2004r.

Witam Wspaniałych Użytkowników Jednego Z Fajniejszych Modeli Forda :)

Mam do Was prośbę, ale może najpierw się przedstawię. Nazywam się Krzysztof i kiedyś miałem już forda z tym że był to model Sierra z 1988 r. Jeździłem nim ponad 2 lata, zrobiłem ponad 70 tys. km i naprawdę nie było na co narzekać, poza elementami, które standardowo się zużywają to nie było poważniejszych usterek. Później miałem kilka innych aut ale w końcu postanowiłem, że kupię w tym roku Mondeo z 03-04 roku.

Chciałbym abyście pomogli mi w takim sensie, że poradzicie na co mam zwrócić szczególną uwagę przy zakupie no i jak te autka się sprawują. Słyszałem same złe opinie, że to ford, że nie warto kupować, bo szybko rdza go bierze, że przy tylnych drzwiach (dokładnie w drzwiach) od spodu robią się dziury bo tak złe ma blachy, no i że pada często pompa paliwa oraz wtryski. Ja co prawda mam trochę inne zdanie na temat fordów ale tą opinię słyszałem nie od jednej osoby a to chyba coś znaczy, szczerze mówiąc mam nadzieję, że się mylą.

Bardzo proszę podpowiedzcie jak jest i czy warto pchać się w zakup tego autka, no i na co zwracać uwagę przy zakupie.

Wielkie dzięki i pozdrowienia.
Mruk jest offline   Odpowiedź z Cytatem