Temat: [Galaxy 2006-2015] Jaki akumulator wybrać
View Single Post
Stary 28-11-2014, 21:39   #16
alison
ford::beginner
 
Imię: Alison
Zarejestrowany: 15-07-2013
Skąd: Wieluń
Model: Galaxy
Silnik: 2.3
Rocznik: 2002
Postów: 22
Domyślnie Odp: Jaki akumulator wybrać

Cytat:
Napisał piti000 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim zdaniem jest jedna ważna zasada akumulatora nie należy kupować w markecie.
No cóż, może i racja... Ale.. Kupiłem w jednym z marketów aku, dostałem 3 (trzy ) lata gwarancji... Po 2,5 ( dwa i pół ) roku odczułem - subiektywnie- , że aku nie domaga, słabo kręci, a podczas niskich temperatur się rozładowuje. Oddałem do marketu ( w ramach gwarancji ) i z miejsca zwrot kasy - bez zbędnych ceregieli ( panienka nie wiedziała kompletnie o czym do niej rozmawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) . No, ale wtedy znów byłem bez aku, więc... Koszyk i w regały po kolejny aku z 3 letnią gwarancją. I po co komu te wszystkie silvery, blacki i inne cuda ? Warto zapoznać się z regulaminem marketu, by życie stało się prostsze i przede wszystkim tańsze. Denerwujecie się stojąc długo w kolejce do kasy ?? W niektórych marketach zgłaszając taką sytuację dostaje się talon na 5 złotych. Przy odrobinie sprytu, bez naruszania prawa, market zafunduje Wam zakupy. Markety zarabiają na naszym lenistwie], warto o tym pamiętać. Pozdro 4 all.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 29-11-2014 o 10:33
alison jest offline   Odpowiedź z Cytatem