Temat: [Mondeo 2000-2007] Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej.
View Single Post
Stary 12-11-2009, 13:14   #24
puchcioo
ford::beginner
 
Avatar puchcioo
 
Zarejestrowany: 08-04-2009
Skąd: 3miasto
Model: Mdo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 26
Domyślnie Odp: Zmiana podświetlenia deski rozdzielczej.

Czołem,

co do zmiany koloru podświetlenia zegarów to dziecinnie proste skoro mi się udało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tu masz diody, które trzeba kupić:
http://allegro.pl/item810581124_led_..._wroc_vat.html
tylko kup stożkowe, potrzebne sa 4 sztuki. Stozkowe maja wiekszy kat swiecenia wiec bedzie lepiej. Nastepnie trzeba zdrapac zielona farbe z zegarów, ale przedtem trzeba zdjac wskazówki. Ja zrobilem to tak, ze odkrecalem silniczek i jak go do gory ciagnalem to wskazowki same odpadaly, tylko delikatnie proponujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozniej drapiemy zielona farbe. Mi to zajelo 7 minut te cale straszne drapanieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Uzylem noza do czyszczenia plyt ceramicznych/indukcyjnych, o takiego:
http://allegro.pl/item794318252_skro...ie_rysuje.html

no i najgorsze jest idealne ustawienie wskazowek tak jak bylo to przed zdjeciem. Do tego konieczny jest test zegarow.

eng, napewno masz podświetlone tak jak ja, czyli 11 diod 3mm 3V. Wersje przed i po lifcie tu sie nie roznia, chyba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


pzdr
Maciek
__________________
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

Ostatnio edytowane przez puchcioo ; 12-11-2009 o 13:27
puchcioo jest offline   Odpowiedź z Cytatem