View Single Post
Stary 04-05-2014, 19:24   #6
hardtmuth
ford::average
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 10-07-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK3
Silnik: TDCi 2.0 115KM
Rocznik: 2006
Postów: 70
Domyślnie Odp: Moje Mondeo :-)

Sorry za zaśmiecanie. Proszę przenieś do HP.

Bump:
Cytat:
Napisał dyha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kilka dobrych lat temu (z 10 pewnie) to samo mi się przytrafiło w Seacie Ibizie. Zawiasy maski wycięły szramy w podszybiu. Poszła maska, szyba, dach, słupki A, no i wspomniane podszybie. Wrażenia - bezcenne. Kiedy jedziesz ponad 100 na lewym pasie drogi ekspresowej i w chwili wyprzedzania jakiejś furgonetki nagle TRACH.....!!! przez sekundę nie wiesz co się dzieje. Później dziękujesz losowi że udało się bezpiecznie zatrzymać
U mnie wyrwało teleskopy, zawiasy też przekręciło na drugą stronę. Antenę wbiło w dach i połamało ją (oświetlenie kabiny wyleciało mi z zaczepów). Słupki nie zostały naruszone. Ramiona wycieraczek też poszły. Szkoda motgumów, tak ładnie się sprawowały Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

U mnie maska została na szybie i bez widoczności z lewego pasa obwodnicy wróciłem na pobocze z pomocą pasażera.

Ostatnio edytowane przez hardtmuth ; 04-05-2014 o 19:34
hardtmuth jest offline   Odpowiedź z Cytatem