View Single Post
Stary 22-10-2011, 19:05   #8
JaGieL
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-10-2011
Skąd: 3miasto
Model: Mondeo MK3 1.8 115KM
Silnik: benzyna + LPG
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: Szarpanie i brak mocy na zimnym silniku na benzynie

Panowie, ja mam to samo, pali idealnie od kluczyka, później dodanie gazu kończy się zamuleniem i trzeba odpuścić gaz żeby nie zgasł albo strzelił, pod rozgrzaniu nie ma tego problemu (dodatkowo przełącza się na gaz) chociaż kiedyś po wrzuceniu podczas jazdy na luz zgasł silnik, na ciepłym silniku problemu brak, sprawdzałem świece i przewody WN - ok, wymieniłem przy okazji filtr paliwa i wyczyściłem silniczek krokowy, objawy pozostały,
zastanawiam się nad kupnem interfejsu ale nie wiem czy jest sens, pooomocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał bolek-tarnow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ty u siebie zrob reset komputera, odpal auto i wylacz przyciskiem lpg zeby sie nie przelaczyl. niech skonczy sie samoadaptacja sterwonika, a nastepnie pojezdzij autem na benzynie i pozostaw go na benzynie do dnia nastepnego. jesli kolejnego dnia na calkowicie ostygnietym silniku problem ustanie to nie wlaczaj lpg tylko jedz do gazownika na regulacje, bo masz rozjechane mapy paliwowe
jak się robi reset komputera? może faktycznie coś jest z tymi czujnikami że złe wartości przekazuje

Ostatnio edytowane przez JaGieL ; 22-10-2011 o 19:16
JaGieL jest offline   Odpowiedź z Cytatem