View Single Post
Stary 15-06-2012, 20:51   #3
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Renowacja lakieru w moim wykonaniu

Czas pracy nad foczką to tylko 14 godzin, Astrą podobnie, nad Laguną koło 25 godzin - tutaj dużo zajęła zabawa z zaprawkami na zderzaku i nadkolu. Co do kosmetyków to oczywiście najwyższa półka gdzie ich koszt wynosi ponad 1200zł. Pracuję za pomocą polerki mechanicznej ze stabilizacją i regulacją obrotów, padami flexipads itp, pastami menzerna, odżywką lusso oro, woskiem najtrwalszym collinite 845 insulator wax, produktami nielsena, rainxa, pickborta, IPA, finish care, car pro, bilt hamber, auto glym i wiele innych.

Generalnie takich produktów w marketach nie dostaniecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W przyszłym tygodniu zrobię wam fotorelację auta klienta, który oddaje w moje ręce Astrę H w hatchbacku koloru czarny metalik.

Krótko mówiąc dla mnie auto detaling to SZTUKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najważniejsze zrobić coś dobrze - nie tak jak Ci pseudo fachowcy polerujący niby w 2-4 godziny za śmieszną kasę gdzie efekt ni jak można porównać do mojego.
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem