View Single Post
Stary 25-06-2012, 09:16   #6
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Renowacja lakieru w moim wykonaniu

Proszę Admina o połączenie moich postów - z racji limitu 10 zdjęć muszę pisać oddzielnie.

W ostatnim tygodniu pracowałem nad Astrą H. Czas pracy ponad 43 godziny.
Prace jakie wykonałem nad tym cackiem:
- pranie tapicerki
- mycie, czyszczenie i neutralizacja zapachu po rozlanej cieczy w bagażniku ( zapach śledzia ) - zdjęcie boczków, dywanu i plastików w celu prania/mycia i zneutralizowania nieprzyjemnego zapachu.
- czyszczenie, odtłuszczanie i impregnacja skóry
- renowacja lamp przednich z zabezpieczeniem powłoki kloszy przed żółknięciem powodowanym przez promieniowanie UV
- renowacja lakieru samochodu - 3 etapy w tym zrobienie zaprawek na masce, zadrapań na zderzakach itp ( pozbycie się ponad 50% uszkodzeń - niestety łatwiej było by pomalować na nowo te elementy ). Generalnie stan lakieru po dekontaminacji czyli usunięciu asfaltu i innych smolistych dziadostw ukazał 100% prawdy na temat uszkodzeń lakieru. MASAKRA co nasze drogi mogą zrobić z samochodem! Po prostu byłem załamany po zobaczeniu tylu dziur na masce, zderzakach i progach. Przeważnie robię max 10 zaprawek lakierniczych - tutaj było inaczej gdyż spróbowałem zrobić tak aby efekt był jak najlepszy.

Jak wyszło?

Zapraszam do fotorelacji bo jest co oglądać - chciałbym widzieć minę właściciela jak przeczyta relację i porównania przed i po - wtedy dopiero jest to najfajniejsze WOW! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. .
Tak samochód wyglądał zaraz po podstawieniu:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem