View Single Post
Stary 25-06-2012, 09:20   #9
Pogodny
ford::advanced
 
Avatar Pogodny
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 15-06-2012
Skąd: Mierzęcice
Model: Focus MK2
Silnik: 2.0 PB 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 287
Domyślnie Odp: Renowacja lakieru w moim wykonaniu

No to czas teraz ogarnąć wnętrze tego Black Bandit.

Tylna kanapa - jak widać pranie tapicerki obowiązkowe, skóra również ucierpiała na tym przez co widać jakby zaschnięte tłuste plamy, ale dla chcącego nic trudnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pranie tapicerki - podejście nr 1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dla pewności przeprałem kanapę po wyschnięciu raz jeszcze. Oczywiście użyłem najlepszego dostępnego środka, który nie niszczy ( w porównaniu do waniszy i innych marketowych badziewi) tkaniny, koloru i struktury materiałów. Zdjęcie również z wyczyszczoną już skórą.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodatkowo wyczyszczone zostały wszystkie plastiki w aucie, wyczyszczone szyby od środka, na zewnątrz na szyby zaaplikowałem niewidzialną wycieraczkę, a na opony, elementy gumowe typu uszczelki i plastiki odpowiedni dressing.
Pogodny jest offline   Odpowiedź z Cytatem