View Single Post
Stary 04-09-2007, 13:30   #1
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Mam nowe wtryski :D

Witam

Dawno nie pisałem, ale muszę się "pochwalić", ze mam nowe wtryski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Super sprawa (poza kosztami). Samochód chodzi zauważalnie ciszej, zauważalnie mu przybyło kultury i jakiś bardziej "miętki" się zrobił ten diesel ... w znaczeniu odgłosów z silnika, bardziej mruczy jak kociak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
W sumie wymieniałem na raty bo myślałem, że mi sie upiecze i wymienię jeden lub dwa ...ale dupa, moja srebrna strzała nie dała się oszukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Razem ze mną wymieniał: Renaul Megane 1.5 dCi - wtryski + pompa, Vectra B - pompa, Passat B6 - pompowtryski + pompa no i oczywiście mercedes. Ubaw po pachy, diesle są jednak super Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jak sobie strasznie inteligentnie obliczyłem muszę jeździć jakieś 1,5 roku, żeby ceny byłe niższe niż użytkowania benzynowego silnika ... pod warunkiem, że pompy mi szlak nie trafi .... bo wtedy będę musiał jeździć kolejne kilka miesięcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... ale elastyczność i tak mam dużo lepszą niż benzyniaki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., oczywiście poza V6 3.0 które kopie TDCI jak chce.

pozdrawiam i polecam ... zresztą i tak każdego TDCi to czeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem