Temat: [Galaxy 2000-2006] Auto nie rusza do przodu
View Single Post
Stary 02-01-2017, 15:00   #1
bober25
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 01-03-2009
Skąd: Żary
Model: Galaxy MkII Ghia
Silnik: 1,9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 18
Domyślnie Auto nie rusza do przodu

Witam kolegów,mam problem i aż się boję czym to może się skończyć,a mianowicie-wsiadam do auta po kilku dniach postoju,odpalam,wrzucam D i nie mogą ruszyć,ale im więcej dałem gazu to powoli się toczyłem(w tym czasie włączyła się kontrolka ESP) i jakoś jechałem przez 10km do pracy.Po pracy wsiadam i to samo ale jak wrzuciłem R to zauważyłem, że auto ciągnie bez gazu a jak D to stoi w miejscu.Przy mozolny rozpędzaniu(znowu zaświeciła się kontrolka ESP) próbowałem przełączyć na manual ale tam nic nie działało,przy tym komputer nie wyświetlał dolnego paska z położeniami biegów i spalanie pokazywał w l/h a nie w l/100km,przy tym jak było mało to zaczęła mi jeszcze migać kontrolka w drzwiach od centralnego.Po przejechaniu kilku kilometrów usłyszałem pstryk przy dźwigni biegów i poczułem szarpnięcie i auto zaczęło normalnie jechać a komputer wszystko wyświetlał poprawnie(kontrolka ESP nie zgasła),po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko zaczęło się od nowa a po pewnej chwili zaczęło jeszcze szarpać przy zmianie biegów. Czy coś wam to mówi,radźcie bo nie wiem od czego zacząć
bober25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem