Temat: [Mondeo 2000-2007] Wtryski-regeneracja i konsultacja
View Single Post
Stary 18-06-2011, 09:14   #1
audi80jettronic
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-07-2010
Skąd: Radom
Model: Mondeo MK3/MK4
Silnik: 2,0TDCI 115kM/1,8 TDCI
Rocznik: 2005/2009
Postów: 18
Cool Wtryski-regeneracja i konsultacja

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam dziś temat do wszystkich,którzy mogą pomóc w celu udowodnienia pewniej kwestii,a mianowicie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem i znam metody i kolejne kroki regeneracji wtryskiwaczy TDCI Delphi ,lecz nastąpił spór między moją osobą,a mechanikiem starszej daty więc proszę o wypowiedzi. Wtryski nadające się do regeneracji i co robimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


1.Wg mnie i mojej wiedzy należy uszkodzone-wypracowane części wymienić na nowe (nie Chińskie),a najlepiej cały komplet (zaworki,końcówkę,iglicę itd itd) po tym wygenerować nowy kod na maszynie najlepiej Delphi i po włożeniu wtryskiwaczy do silnika wpisać kody (nowe) w kompa (ECU). Wszystko.


2.Kolega starszy proponuje skorzystać z autodiagnozy i po wymianie kompletu naprawczego zamontować wtryskiwacze i uruchomić silnik na 30 minut na biegu jałowym-wolne obroty-i będzie ok.


Moim zdaniem taki sposób(ten drugi) może spowodować wypalenie dziury w tłoku lub gorzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. korbowód bokiem gdy tłok pęknie...
Proszę o wypowiedzi celem potwierdzenia-zaprzeczenia w/w sposobom regeneracji.
Pozdrawiam.
Artur.
__________________
Było MKIII 2,0 TDCI 2005
Jest Audi A-6 S-Line 3,0TDI i z wtryskami spokój Teraz czekam na 200tyś i wymienic muszę pompę olejową,bo w Audi 200tyś i pada...
audi80jettronic jest offline   Odpowiedź z Cytatem