Temat: [Mondeo 2000-2007] Wtryski-regeneracja i konsultacja
View Single Post
Stary 19-06-2011, 19:17   #8
audi80jettronic
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-07-2010
Skąd: Radom
Model: Mondeo MK3/MK4
Silnik: 2,0TDCI 115kM/1,8 TDCI
Rocznik: 2005/2009
Postów: 18
Domyślnie Odp: Wtryski-regeneracja i konsultacja

Podsumowując wasze opinie powiem tak....
Pytanie co do metod (obu) wyszło z założenia,że często My Polacy potrafimy zrobic coś ryzykując małe kwoty pieniężne i dajemy radę często coś naprawic po swojemu i jest ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Otóż mam dostep do oryginalnych zestawów naprawczych Delphi z AutoPlaza w Warszawie więc zdecyduję się na zakup tych kompletów,bo koszt dla detalisty jest od 280zł do 490zł,lecz mając zniżki 40%,które mam można zaryzykowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zregeneruję więc wszystkie 4ry wtryskiwacze na starych kodach,a nowych częściach (końcówka,iglica,zaworek z wirnikiem dawkowania,ale pozostawię stare sprężynki dociskowe)...

Podam co się zmieniło i jaki odniosłem sukces lub porażkę-nie będę wrzucał tych wtryskiwaczy na maszynę Delphi,bo takową ma zaprzyjaźniony warsztat naprawy Diesel-a.
Panowie jak się uda,to śmiało będę mógł doradzic (za darmo-nieodpłatnie) co robic w przypadku gdy mamy problemy z wtryskiwaczami-po co od razu leciec do serwisu skoro można spróbowac najpierw samemu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za opinie Wasze moi drodzy i postaram się jak najszybciej przekazac Wam moje doświadczenia-nieodpłatnie. Ktoś kiedyś napisał w którymś temacie,że reklamę sobie robię,a nie podałem ani adresu warsztatu,ani nic tylko telefon w razie gdyby ktoś chciał szybko się skonsultowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie będę podawał więcej na forum-nauczka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Naprawiam auta zawodowo,ale wróciłem tu na forum po długim niebycie (degustacja wypowiedzią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) nie w celu reklamowania,a po to,żeby pomóc Wam i sobie-całe życie mechanik musi się kształcic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było MKIII 2,0 TDCI 2005
Jest Audi A-6 S-Line 3,0TDI i z wtryskami spokój Teraz czekam na 200tyś i wymienic muszę pompę olejową,bo w Audi 200tyś i pada...
audi80jettronic jest offline   Odpowiedź z Cytatem