View Single Post
Stary 12-09-2018, 12:44   #30
darnel
ford::expert
 
Avatar darnel
 
Zarejestrowany: 05-03-2007
Skąd: Zabrze
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,2 Tdci 185 KM 440 Nm
Rocznik: XXI
Postów: 3,197
Domyślnie Odp: Spawanie podłużnic w Łodzi, gdzie i jaki koszt?

Cytat:
Napisał kuba__s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ważne ile kosztuje i czy "działa"
Teraz z perspektywy czasu moge napisac, że działa jak najbardziej. Essi nadal na nich jeździ. Odbudowę swoich oparłem na kształtkach podłużnic z cienkiej blachy, które wzmacniałem wspawując w nie blache 2 czy 2,5 mm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Są jak dzwon. Mam jeszcze nawet jedna podłużnicę gotową (czyli z 2 blach zgrzanych, z uszami i wszystkim co trzeba - gotowa podłużnica) firmy Klokkerholm . Drugiej juz nie udało mi się kupić . Klokkerholm odpowiedział, że nie robi i już robić nie będzie (kilka lat temu pytałem)
Cytat:
Napisał S3ci0r Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
podłużnic w escorcie się nie wymienia tylko odbudowuje
eee tam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Można tak i tak. Poza tym , nie zawsze jest co odbudowywać
__________________
zostań bliźniakiem genetycznym -> Zachęcam.
Jest mondeo i kilka innych fordów
darnel jest offline   Odpowiedź z Cytatem