View Single Post
Stary 15-11-2009, 13:08   #1
Dolgan
 
Postów: n/a
Domyślnie Kilka pytań przed zakupem C-MAX'a.

Witam Forumowiczów.

Mam na oku c-max'a z 2004 roku, diesel 2.0, sprowadzony z Francji. Dobrze wyposażony, na liczniku chyba 115k km. Jak wsiadłem do niego to zapach niemal jak salonowego, nie wiem czy już wymyślili takie odświeżacze czy rzeczywiście zadbany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kilka pytań które mam dotyczą rzeczy podstawowych. Samochód jest między Bochnią a Brzeskiem. Gdzie tam można podjechać na kompleksowe przebadanie samochodu w sprawdzonej stacji (ASO)? Niestety nie jestem z tamtych stron.

Sam zrobiłem wstępne oględziny samochodu, w zasadzie wszystko wygląda ok. Jedyne do czego się przyczepiłem to luźny reflektor przedni od strony pasażera (porusza się do środka i na zewnątrz, jak go pchnę do środka to wraca z powrotem, ok 1cm), zderzak przedni wydaje sie delikatnie opadnięty. Poza tym nie moglem się doczepić chyba do niczego, bo pod maską na moj połamatorski ogląd nie było nic robione (no może oprócz izolacji na kilku osłonach kabli). Liczę, że to wszystko co mnie zaniepokoiło zweryfikuje profesjonalista w serwisie.

Czy coś oprócz polecenie serwisu w tamtych okolicach możecie mi doradzić przy zakupie? Chodzi bardziej o sprawy papierkowe/elektroniczne typu sprawdzanie VIN (nie mam o tym zbyt wielkiego pojęcia). To co sam umiem sprawdzić dotyczy w zasadzie wszystkich samochodów, ale z c-max'em do czynienia nie miałem.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem