Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2024, 19:51   #2081
teiksef
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2023
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 115
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto uzywa Fordowskich map na wakacjach?
Są takie chwile... Chociaż koniec końców nie przełączyłem na Forda, a powinienem: byłem w pewnym francuskim mieście, chciałem podjechać do jakiejś najbliższej stacji. Garmin (City Navigator) znał ze trzy blisko, ale miał zrąbaną kierunkowość tam, więc próbował mnie kilka razy pchać pod prąd. Google Maps w Android Auto proszony o wyszukanie stacji w pobliżu zaczynał natychmiast nawigować mnie do jakiejś stacji 6 km dalej, "bo tak".
Powinienem w tym momencie odłączyć USB i użyć map Forda, niestety na to nie wpadłem, i pokrążyłem jakoś z Garminem.
Generalnie - lepiej mieć "aktualne" (nawet w cudzysłowiu), niż całkiem nieaktualne, jako backup. Nawet jako trzeci sort Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. No, chociaż wygląda na to, że w Garminie też mogą siedzieć HERE, to niewiele by mi Ford pomógł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez teiksef ; 27-08-2024 o 19:55
teiksef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2024, 21:52   #2082
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,179
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

No i są takie kraje w Europie, gdzie transmisja danych jest dość kosztowna, wtedy wbudowana nawi przydaje się
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2024, 17:46   #2083
mAg_Shado0w
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 23-10-2021
Skąd: Leszno
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał Jacek1111 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

Może komuś moja podpowiedź pomoże.

Sama aktualizacja SYNC3 trwała między 5-10 min, bliżej 5.

Teraz ściągam mapy (23,1 GB pokazuje przeglądarka).
Dam znać jak pójdzie z mapami.

Pierwsza część poszła OK, trwało to 30min. Po chwili wyskoczył błąd SIGN_ERR01.

Kolejne 30-35 minut i komunikat o pomyślnym zakończeniu aktualizacji. Kolejny restart SYNC i wszystko działa.

Aktualizacja mapy do wersji F11.
Nie wiem jak Wy wykręcacie takie czasy...
Mi zwykły update systemu potrafi trwać z 2h, a u Ciebie 5 minut... Czasem pojawia się komunikat o sukcesie, czasem nie gdy tracę cierpliwość i przerywam. A po restarcie Sync okazuje się, że update się zrobił, mimo braku pliku wynikowego na pendrive. Info do Forda poszło samo przez Wi-Fi. Szkoda tylko paliwa. Mój Sync najwidoczniej ma problemy czasem z identyfikacją końca aktualizacji.
Mapy mam F11 i nie mogę pobrać F12, nawet jak to będzie możliwe to chyba przepali mi cały zbiornik paliwa i się Diesel zmuli przy pracy bez jazdy.

Bump:
Cytat:
Napisał Machina Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałem serdecznie podziękować bo dzięki informacjom tutaj i na Fmods udało mi się wgrać reformat NA My20 ze wszystkimi potrzebnymi plikami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teraz pewnie się skusze popsuć jakimiś modami jak już wszystko działa jak trzeba XD.
Jakbyś mógł zajrzeć na prywatną wiadomość ode mnie to byłbym wdzięczny. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mAg_Shado0w ; 15-09-2024 o 17:48
mAg_Shado0w jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.