Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|podkarpacka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-08-2010, 10:43   #1
HolograM
 
Postów: n/a
Domyślnie PHF auto-serwis Munina

Witam !
A co sądzicie o auto-serwisie PHF w Muninie?, mam tam zamiar oddać forda do naprawy. Od znajomych dowiedziałem się, że specjalizują się w fordach, oddawał tam może ktoś swojego forda, jak naprawili?. Z góry dzięki za informacje.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2010, 08:46   #2
glazik5
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PHF auto-serwis Munina

...

Ostatnio edytowane przez glazik5 ; 21-11-2010 o 12:57
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2010, 21:08   #3
HolograM
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PHF auto-serwis Munina

Jak się jedzie od strony Przemyśla, za stacją Orlenu w Muninie po lewej stronie, należą do sieci Bosch i Q-service. Jako warsztat robią wszystkie samochody, ale od dawna spece od fordów. W każdym razie kilka osób ich chwaliło, że dobrze robią.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2010, 19:42   #4
glazik5
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PHF auto-serwis Munina

...

Ostatnio edytowane przez glazik5 ; 21-11-2010 o 12:57
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2010, 18:57   #5
rafus22
ford::advanced
 
Avatar rafus22
 
Zarejestrowany: 03-02-2009
Skąd: Roźwienica k.Jarosławia
Model: C-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 315
Domyślnie Odp: PHF auto-serwis Munina

raz oddałem tam auto i nie polecam!!
rafus22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2010, 17:45   #6
czarnymarcin
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PHF auto-serwis Munina

Trochę starawy post ale może komuś się przyda moja opinia. Dawałam tam samochód kilka razy i za każdym razem trafnie ocenili defekt i usunęli usterkę. Główne naprawy jakie tam wykonywałem to były sprawy mechaniczne zawieszenia. Z innych rzeczy, to usuwali mi wycieki z silnika, a było ich sporo, byłem pod wrażeniem jak czysty był silnik po naprawie(koszt mycia silnika chyba 38zł z tego co pamiętam ale naprawdę warto było). Oczywiście wycieki usunięte w 100%. Wymieniałem także tylne tarcze, klocki i linki od ręcznego. Naprawa odbyła się bez jakichkolwiek problemów. Oczywiście może ktoś powiedzieć że wymiana tarczy z tyłu to żadna filozofia, ale z doświadczeń jakie miałem przy wymianie przednich tarczy u innego mechanika i problemów z tym związanych stwierdzam, że w Muninie zrobili to profesjonalnie. Poza tym miałem też problem z gazem (sekwencja) w samochodzie. Nie potrafili go zdiagnozować jarosławscy gazownicy i wielu innych mechaników, a borykałem się z problemem dobrych kilka miesięcy. W Muninie mimo że nie zgłaszałem im tej usterki do sprawdzenia, naprawili ją przy okazji bez większego wysiłku i wymiany połowy silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Jak każdy zakład ma swoich zwolenników i przeciwników. Ja zdecydowanie polecam. Wysoka jakość przy stosunkowo niskich cenach jak na taki serwis.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2011, 17:30   #7
zielonyshrek
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-05-2010
Skąd: Podkarpacie
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 Duratorq DI (115PS)
Rocznik: 2001
Postów: 53
Domyślnie Odp: PHF auto-serwis Munina

Cytat:
Napisał HolograM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam !
A co sądzicie o auto-serwisie PHF w Muninie?, mam tam zamiar oddać forda do naprawy. Od znajomych dowiedziałem się, że specjalizują się w fordach, oddawał tam może ktoś swojego forda, jak naprawili?. Z góry dzięki za informacje.
Pewnie już Forda naprawiłeś, ale od siebie moge dodać tyle że niejedną rzecz w MKIII mi tam naprawiali i nie powiem naprawili dobrze, ale kasa niejednokrotnie za jaką to robią jest bardzo zbliżona do ASO. Przykład z maja ub.r. wymienili mi wkładke zamka przedniej maski koszt zamiennika wkładki w ASO Res Motors i w sklepach internetowych ok 280zł. W PHF wzięli odemnie za to 450zł !

Pomijając fakt, że zawsze oddają mi auto takie brudne że muszę od razu jechać na myjnie, a że nie ma dobrych myjni w Jarosławiu to myje sam, dobrymi kosmetykami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Natomiast jeśli chodzi o jakość napraw mechanicznych w PHF są bez zarzutu. Wszystko co u mnie wymieniali w Fordzie działa wyśmienicie.

Mają wielki problem z wyceną naprawy. Zawsze do wstępnej wyceny przy odbiorze auta doliczają przynajmniej kilkadziesiąt zł. Że to niby jakaś śrubka się urwała czy coś. Ale ja znam dobrze swoje auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem które części są w nim nowe a które wymagały wymiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wersja: Seria 40 Przekładnia: 5-biegowa ręczna - MTX75
Lakier: Panther Black Metalik Materiał we wnętrzu: Mars
zielonyshrek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.