Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-05-2013, 18:01   #101
tazer
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 07-10-2008
Skąd: 3City
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 4
Domyślnie Odp: mondeo mk3 tddi 90km brak turbo jeździ jak zwykły diesel

Witam mam ten sam problem ale w TDCI wymieniłem MAP sensor i nadal nic.
błąd p0110 i pojawia się i znika sam na kompie. Silnik żyje własnym życiem. Raz działa ok raz muli nie wlacza sie turbo. Proszę o pomoc może macie jakieś pomysły.
Nawet juz w akcie desperacji mysle ze jest cos z elektryką. Pomocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez tazer ; 08-05-2013 o 18:04
tazer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2017, 07:35   #102
Darek_ZG
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 19-05-2012
Skąd: lubuskie
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2,0 TDCi 130KM
Rocznik: 2003
Postów: 14
Domyślnie Odp: mondeo mk3 tddi 90km brak turbo jeździ jak zwykły diesel

Witam.
Nie chcac zakladac nowego tematu chcialbym zapytac tutaj o moj problem. Chodzi o Mondeo 2001 TDDI 90 KM. Czy wezyk sterujacy zaworem westegate powinien zawsze tylko zasysac powietrze czy czasem takze dmuchac? Samochod jest slaby, jezdzi bez trybu awaryjnego, na postoju przy przygazowkach dymi na czarno. Sztanga sterujaca zaworem chodzi bez zaciec, przy ruszaniu kombinerkami za kazdym razem wraca do pozycji wyjsciowej. Jedynie zastanawia mnie ten wezyk. Na wolnych obrotach czuc lekkie podcisnienie (przysysa lekko palec), natomiast przy wysokich obrotach dmucha z tego wezyka powietrze. Czy to jest normalne?
Pozdrawiam.
Darek_ZG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-07-2017, 19:08   #103
Remi91
ford::amateur
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 20-03-2017
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Ford Focus Mk2
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: mondeo mk3 tddi 90km brak turbo jeździ jak zwykły diesel

Cytat:
Napisał tazer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam ten sam problem ale w TDCI wymieniłem MAP sensor i nadal nic.
błąd p0110 i pojawia się i znika sam na kompie. Silnik żyje własnym życiem. Raz działa ok raz muli nie wlacza sie turbo. Proszę o pomoc może macie jakieś pomysły.
Nawet juz w akcie desperacji mysle ze jest cos z elektryką. Pomocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem że parę lat później, ale doszedłeś do tego o co chodzi? Mam te same objawy..
Remi91 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.