Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2015, 14:10   #11
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Przecież w ogłoszeniu na otomoto ma przebieg wpisany 153 150 km wiec nie wiem skąd ten bulwers Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Martingg jest offline  
Stary 30-04-2015, 14:41   #12
Lukasp85
ford::average
 
Avatar Lukasp85
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 13-04-2015
Skąd: Mazowieckie
Model: Ford Focus mk2
Silnik: 2.0 PB
Rocznik: 2006
Postów: 154
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Może handlarz zmienił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?
Lukasp85 jest offline  
Stary 30-04-2015, 14:45   #13
Tomis37
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Witam was
Ja chciałbym coś powiedzieć na temat sprzedawcy tego pojazdu jestem z Katowic szukam takiego pojazdu i byłem dzisiaj w tym salonie - (jest to dealer) oglądać ten pojazd osobiście. Poczym jak wróciłem do domu wpisałem VIN w google i zobaczyłem wasze posty na temat sprzedawcy i jekgo oferowanego pojazdu otóż:

Widziałem przebieg tego pojazdu patrząc na licznik ma przejechane q tej chwili 153189km.
Właściciel pojazdu na pytanie co z książką serwisową czy mógłbym ją zobaczyć zrobił mi na moją prośbę wydruk ostatniej strony z ksiązki serwisowej ostatniego wpisu po czym póżniej jak wróciłem do domu wykonałem telefon do serwisu w celu potwierdzenia przebiegu oraz historii pojazdu.
Ja uważam że ten sposób sprawdzania jest najbardziej wiarygodny ze wszystkich sposobów jakie znam i go wam też polecam.
Bardzo miły serwisant z ASO FORD z Francji rozmawiał na szczęście w języku angielskim - udzielił mi informacji na temat pojazdu ostatni wpis miał : 126226km z dnia: 26/06/14r.
- Okazało sie że wszystko się zgadza zarówno przebieg aut jak i bezwypadkowa historia pojazdu z tym co mówił sprzedawca pojazdu. !

- Ponadto sprawdziłem czujnikiem dokłdanie cały pojazd i jest wszędzie w granicach : 110mikronów - stwierdzam pojazd w 100% bezwypadkowy. Żadnych wycieków i zapoceń silnika nie widziałem.
- Pojazd przyjechał na lawecie bo w bagażniku widziałem francuskie blachy oraz dokumenty pojazdu z Francji) ale został zakupiony na terenie Niemiec w jakims komisie czy salonie Forda - taką informacje uzyskałem. I to by się zgadzało bo ktoś z was tutaj zawarł w poście swoim link oferty i to z niedawna:
Link:
http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl

Acha co ważne !!!
Sprzedający pokazał mi książkę na ekranie monitora swojego w otrzymanym wczoraj mailu - widziałem tego maila - mail zawierał skany stron książki serwisowej. Sprzedający pojazd powiedział że książka zostałą u poprzedniego właściciela pojazdu i została już wysłana pocztą przez sprzedającemu mu pojazd. Prawdopodobnie przyjdzie do niego pocztą na dniach po majówce - taką informacje mi udzielił
Tak jak to już wcześniej wspomniałem na moją prośbę wydrukował mi jej ostatnią stronę.
Mogę ją wam zeskanować i wrzuć tutaj do postu - jak ktoś chce ! i jak to się da
Poniżej podaje dane serwisu ASO we Francji serwisującego pojazd:
SLA LEROUX AUTOMOBILES S.A.S.
FORD - dealer
80336 RIVERY
(tel. kier. Francja)0322702323


Tak więc ja nie widzę najmniejszego powodu wrzucania oferty sprzedającego pojazd do ofert pojazdów kręconych - czy jakiś tzw wałkarzy handlarzy kręcących liczniki.
Gośc handluje oprócz normalnych pojazdów naprawdę ekskluzywnymi pojazdami i miał jeszcze na placu dwa inne fordy mondeo z 11r, hatchback może koledze: grabson7 - podał VIN innego pojazdu aniżeli ten co tutaj opisujemy/opisujecie bo napewno FORD MONDEO który ja oglądałem a po VINie tutaj w postach stwierdzam że to ten jest jak najbardziej wszystko ok i napewno nie jest tak jak to jest opisane powyżej.

Jak ktoś jest zainteresowany autem niech napisze do mnie wiadomość prześlę mu skany dokumentów które zrobił mi sprzedający pojazd.

Dla mnie pojazd jest za drogi szukam do 45tyś zł :-( - jak ktoś z was ma coś fajnego i tańszego proszę napiszcie.

Niestety ten nie pójdzie za tyle co mam wytargowałem na 52tyś zł. :-)

Pozdrawiam
Tomis - Paweł - Katowice

Bump:
Cytat:
Napisał grabson7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam. Proszę wypowiedzcie się na temat tego mondeo, zastanawia mnie tak niski przebieg samochodu. Facet twierdzi, że nie ma książki serwisowej, ale podał mi nr VIN: WF0EXXGBBEJ84216

Link do aukcji: http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...25225;promoted
--------------------
JA NIE WIDZĘ ŻADNEGO PROBLEMU Z TYM AUTEM -DZISIAJ BYŁEM GO OGLĄDAĆ JEST WSZYSTKO OK.
NA DRUGIEJ STRONIE ZAWARŁEM POST - DOKŁADNY OPIS POJAZDU CO ZASTAŁEM JAK BYŁEM U SPRZEDAWCY.

DZIĘKUJE
 
Stary 30-04-2015, 15:36   #14
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Tomis37 sorry, ale troszkę mi leci jakbyś był sprzedawcą w tym salonie lub coś podobnego.
Zarejestrowałeś się dla jednego wpisu.

Ze swojej strony dodam.
W ogłoszeniu tu:

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...25225;promoted

Jest przebieg: 153150 tys.

Lecz w ogłoszeniu skan z 27 Kwi 2015.

Przebieg był podany: 89 750 km

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg mk4.jpg (77.7 KB, 13 wyświetleń)
wojtekn jest offline  
Stary 30-04-2015, 15:43   #15
cabecao
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-05-2007
Model: Laguna
Silnik: na gaz
Rocznik: 2010
Postów: 29
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

ja widzę tylko jeden problem - auto kupione od firmy we Francji, przepuszczone przez komis w DE - niech zgadnę, że będzie wystawiona FV marża?
cabecao jest offline  
Stary 30-04-2015, 15:46   #16
Martingg
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-05-2009
Skąd: Żyrardów
Model: Grand Scenic
Silnik: 1.6dci
Rocznik: 2014
Postów: 104
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

wojtekn mam podobne odczucie co do Tomis37 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szuka samochodu do 45k a ogląda za 54?! liczyć, że ktoś zejdzie 9 tysi? eeeee...
Martingg jest offline  
Stary 30-04-2015, 16:23   #17
Tomis37
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał Martingg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn mam podobne odczucie co do Tomis37 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szuka samochodu do 45k a ogląda za 54?! liczyć, że ktoś zejdzie 9 tysi? eeeee...
---------------------------------
Cytat:
Napisał Du_poid Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego proponuje zacząć przestawiać się na benzynęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Swoja drogą w Niemczech też już zaczęli kombinować z przebiegami. Nie na taką skale jak u nas ale zdarza się.
-------------------------------
Ja sprzedawcą - nie żartuj :-) - daleko mi do tego - hahaha. Jakbym ci powiedział kim jestem z zawodu uśmiałbyś się.
Zresztą jaki w tym miałbym - żadnego s
Sukam auta do 45tyś zł i rano u nich byłem. Wpisałem VIN w domu bo tez chce kupić dobre auto i szukam dobrego auta - auta które ma nie kręcony zegar i wyszło z nim jest ok.
Jeśli to jest ten VIN i ten pojazd a na t wygląda że tak to na 100% ma przebieg ok
Dlaczego miałbym nie napisać prawdy o tym aucie - dopuki doputy będę szukał auta dla siebie obiecuje wam będę się tutaj czynnie udzielał i informał o wszystkich o tym co zastałem i co widziałem.
Ale jeśli ktos napisze coś innego aniżeli zastałem to dlaczego miałbym tego nie skorygować i nie poinformować zainteresowanych tym pojazdem.
A czy ty nie zachowałbyś sie tak samo jak ja ?
Zgodze się z toba że 80% sprzedawców Forda a może i nawet więcej jest krętów i oszutów.
Ale wyjątki tez się zdarzają - może gość się pomylił z przebiegiem w swojej ofercie i go poprawił - nie wiem, może podał VIN podał potencjalnemu klientowi takiemu jak ja czy ty z innego auta aniżeli ten.

W końcu tamten co rozpoczoł ten temat-post związany z tym autem nie był fizycznie oglądać to auto tak jak ja to uczyniłem - tylko dzwonił tak napisał!. Nie mam pojęcia ?!@?!@

To jest moje zdanie i ja uważam:
Nie mam więcej do dadania w tym temacie tego pojazdu ja uważam temat za zamknięty - tak jak powiedziałem mogę przesłać wszystko co dostałem od sprzedawcy pojazdu - potencjalnemu zainteresowanemu tym pojazdem.

Niech napipszę do mnie - prześlę na maila
Pozdrawiam jeszcze raz

Tomis - Paweł - Katowice

Bump:
Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomis37 sorry, ale troszkę mi leci jakbyś był sprzedawcą w tym salonie lub coś podobnego.
Zarejestrowałeś się dla jednego wpisu.

Ze swojej strony dodam.
W ogłoszeniu tu:

http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...25225;promoted

Jest przebieg: 153150 tys.

Lecz w ogłoszeniu skan z 27 Kwi 2015.

Przebieg był podany: 89 750 km

---------------------------------------
Cytat:
Napisał Du_poid Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlatego proponuje zacząć przestawiać się na benzynęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Swoja drogą w Niemczech też już zaczęli kombinować z przebiegami. Nie na taką skale jak u nas ale zdarza się.
-------------------------------
Ja sprzedawcą - nie żartuj :-) - daleko mi do tego - hahaha. Jakbym ci powiedział kim jestem z zawodu uśmiałbyś się.
Zresztą jaki w tym miałbym - żadnego s
Sukam auta do 45tyś zł i rano u nich byłem. Wpisałem VIN w domu bo tez chce kupić dobre auto i szukam dobrego auta - auta które ma nie kręcony zegar i wyszło z nim jest ok.
Jeśli to jest ten VIN i ten pojazd a na t wygląda że tak to na 100% ma przebieg ok
Dlaczego miałbym nie napisać prawdy o tym aucie - dopuki doputy będę szukał auta dla siebie obiecuje wam będę się tutaj czynnie udzielał i informał o wszystkich o tym co zastałem i co widziałem.
Ale jeśli ktos napisze coś innego aniżeli zastałem to dlaczego miałbym tego nie skorygować i nie poinformować zainteresowanych tym pojazdem.
A czy ty nie zachowałbyś sie tak samo jak ja ?
Zgodze się z toba że 80% sprzedawców Forda a może i nawet więcej jest krętów i oszutów.
Ale wyjątki tez się zdarzają - może gość się pomylił z przebiegiem w swojej ofercie i go poprawił - nie wiem, może podał VIN podał potencjalnemu klientowi takiemu jak ja czy ty z innego auta aniżeli ten.

W końcu tamten co rozpoczoł ten temat-post związany z tym autem nie był fizycznie oglądać to auto tak jak ja to uczyniłem - tylko dzwonił tak napisał!. Nie mam pojęcia ?!@?!@

To jest moje zdanie i ja uważam:
Nie mam więcej do dadania w tym temacie tego pojazdu ja uważam temat za zamknięty - tak jak powiedziałem mogę przesłać wszystko co dostałem od sprzedawcy pojazdu - potencjalnemu zainteresowanemu tym pojazdem.

Niech napipszę do mnie - prześlę na maila
Pozdrawiam jeszcze raz

Tomis - Paweł - Katowice



Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
 
Stary 30-04-2015, 16:27   #18
czeslaw555
ford::average
 
Avatar czeslaw555
 
Imię: Czesław
Zarejestrowany: 26-11-2008
Model: LB
Silnik: 2.0 HDi
Rocznik: MK5
Postów: 100
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał wojtekn Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tomis37 sorry, ale troszkę mi leci jakbyś był sprzedawcą w tym salonie lub coś podobnego.
Zarejestrowałeś się dla jednego wpisu.
i tak to wygląda....
czeslaw555 jest offline  
Stary 30-04-2015, 16:28   #19
Tomis37
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

47/48 dałbym za ten pojazd - wykopałbym jakiś tam słoik :-)
ale 52 nie mam za dużo jak dla mnie - myślałem że więcej zejda i gdzię się w połowie drogi spotkam z ceną tego auta ale sztywna i stanowcza rozmowa.
Jak cos macie ciekawego czekam na propozycje - ale szukam pojazdu nie starszego jak 11r. - 2.0TDCI. - Hatchaback - Navi - musi być
Czekam na propozycje

Pozdrawiam jeszcze raz[/B][/I]
Tomis - Paweł - Katowice

Bump: Szukam auta to się zarejestrowałem zawsze musi być ten pierwszy raz jak kazdy z was.
Po co to dochodzenie w związku z moją osobą - wkońcu rozchodzi się tutaj o mnie czy o pojazd który oni sprzedają. już was nie rozumie jest jak jest i tyle. Napisałem co zastałem i co ustaliłem. I tyle

Jeszcze raz pozdrawiam - bez odbioru
Tomis

Szukam dalej auta
 
Stary 30-04-2015, 16:31   #20
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,946
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Kurde przebieg zmienil, ale ceny nie ruszyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sporo chce na nim zarobic ponad 10000zl...
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.