Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-08-2017, 09:02   #11
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Q3 Sportback S line
Silnik: 2.0 245 KM 4x4
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Nie pytałem o sposób kradzieży bo jak auta nie ma to mogą tylko gdybać w jaki sposób ukradli.
Kolega z uwagi na to że właśnie do takich zgłoszeń jest wzywany (KRP-1) gdy zobaczył moje Vignale zaśmiał się tylko że teraz w Warszawie duże parcie jest na Mondeo MK5 jak do niedawna na Mazdę 6.
Wcześniej przez 4 lata jego pracy Mondeo ginęło tak sporadycznie że nie było go w statystykach a ostatnie miesiące to pierwsza trójka.
Jak komuś to potrzebne to moge podpytać o dokładniejsze statystyki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupując auto w lutym wziąłem GAP na 5 lat. dobre i 140 KPLN jak mi go ukradną, kupie sobie drugiego nowego po rabatach hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez prokop123 ; 29-08-2017 o 09:06
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2017, 09:42   #12
salom
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Sporo lat mam samochody, myślałem że w nich mam zderzak przedni i tylny, ale lewego ani prawego nie widziałem.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2017, 09:59   #13
asopela
ford::beginner
 
Avatar asopela
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 07-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 EB (AT)
Rocznik: 12.2016
Postów: 14
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Dzięki za uwagę! Na przyszłość zapamiętam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez jvc ; 29-08-2017 o 10:30 Powód: zbędne cytowanie
asopela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 12:24   #14
rakutom
ford::amateur
 
Avatar rakutom
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 14-04-2016
Skąd: zielonka
Model: mondeo mk5. saab 93. peugeot 2008
Silnik: 160KM. 220KM. 120KM
Rocznik: 2016. 2008. 2014
Postów: 6
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega z niebieskich właśnie w weekend mi mówił że tak mk5 w wawie kradna :/ ponoć pierwsze mondeo na które maja ostatnio tyle zgłoszeń co na mazdy 6.
Dobrze że mam GAP
No niestety, mogę to potwierdzić na swoim przypadku.
roczne MK5 poszło w pi..u
rakutom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 14:20   #15
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Cytat:
Napisał rakutom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No niestety, mogę to potwierdzić na swoim przypadku.
roczne MK5 poszło w pi..u
Napisz coś więcej jak skąd ukradli,czy z kluczykami?

Tadeusz co to jest ten alarm fabryczny do MK5 mam to zamawiać warte to coś jest ,jak to najlepiej zabezpieczyć?

Ostatnio edytowane przez Matych ; 30-08-2017 o 14:23
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 15:38   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,070
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..co to jest ten alarm fabryczny do MK5 ...
W MK5 "alarm fabryczny" oznacza, że są czujniki ultradźwiękowe i syrenka z podtrzymaniem. Jak wybiją szybę to będzie wyć...
Tyle, że te MK5 "co sobie poszły" to obstawiam w ciemno, że wzięte zostały w większości na "przedłużacz pilota keyfree"...
Odkąd złodzieje znaleźli źródło odpowiednich nadajników odbiorników radiowych to zrobiła się plaga...
Działa to jak opisałem - odbiornik do ściany/okna domu - "a nóż pilot leży na szafce koło drzwi" i sprawdzamy czy auto się otworzy... Jak się otworzy to żaden alarm nic nie da bo mamy "otwarcie przez właściciela"...
Czyli trzeba by jakieś pastylki dallas montować czy inne karty dostępowe. Ale z tym to już nie do mnie - nie mój obszar zainteresowań.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 30-08-2017 o 21:10
tedi_k jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 15:41   #17
avio
ford::average
 
Avatar avio
 
Zarejestrowany: 05-06-2013
Model: mondeo
Silnik: 2,0 180km
Rocznik: 2016
Postów: 67
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

generalnie auta sa nowe wiec ubezpieczenie pokryje straty . Pan zlodziej pewnie nie wie ze ciekna chlodnice , uszczelki swisza , klapy sie nie zamykaja itd ale to tak zartem . Gdyby trafilo na mnie kupilbym po prost drugie ale byloby i bedzie to juz V90.
a tak serio należy przyzwyczaic sie do mysli ze zjawisko to bedzie coraz częstsze poniewaz pierwsze roczniki sa juz bez gwarancji wiec w naturalny sposob pobudza rynek czesci uzywanych, zwłaszcza ze jest to auto popularne.
Poza tym sami napędzamy go kupujac uzywki.
tak na marginesie kolo zderzaka moze jest syrena alarmowa ??
avio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 15:46   #18
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,070
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Cytat:
Napisał avio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... kolo zderzaka moze jest syrena alarmowa ??
Nie. Moim zdaniem na 100% szukali tam PCMa... Amatorzy.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 17:02   #19
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Tak z ciekawości... jaki zasięg mają te urządzenia? Kluczyk trzymam jakieś 3m od okna i 5m od drzwi i zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś pudełka blokującego sygnał.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2017, 17:06   #20
avio
ford::average
 
Avatar avio
 
Zarejestrowany: 05-06-2013
Model: mondeo
Silnik: 2,0 180km
Rocznik: 2016
Postów: 67
Domyślnie Odp: próba kradzieży - szukali czegoś przy lewym zderzaku.

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak z ciekawości... jaki zasięg mają te urządzenia? Kluczyk trzymam jakieś 3m od okna i 5m od drzwi i zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś pudełka blokującego sygnał.
wystarczy zwykła folia alu taka do pieczenia. wyłoz pudeleczko i gra Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
avio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.