Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-04-2015, 17:00   #21
mookie
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 07-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Ford Focus MK2 HB
Silnik: 1.6 Ti-VCT 115KM
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał Kalik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kurde przebieg zmienil, ale ceny nie ruszyl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sporo chce na nim zarobic ponad 10000zl...
Faktem jest, że jeszcze rano w ogłoszeniu samochód miał inny przebieg. Rozumiem, że można się pomylić o jedną cyferkę wpisując przebieg, ale żeby z 15 zrobiło się 9... ;-)
Proponowałbym zachować ostrożność względem sprzedawcy, wpisując jego nazwę w google można znaleźć dosyć ciekawą dyskusję na pewnym forum.

mookie jest offline  
Stary 30-04-2015, 18:30   #22
Adept
Junior Moderator
 
Avatar Adept
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 16-03-2013
Skąd: Nowy Sącz
Model: Ford Mondeo Ghia
Silnik: 2,0 TDDI 115 Kucy
Rocznik: 2001
Postów: 719
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Tu masz powypadkowe ale w Tych pieniądzach co miałbyś dać za Mondeo miałbyś to auto zrobione na tip top i jeszcze by kasy zostało
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Mój dobry znajomy z pracy brał tam dwa lub trzy auta. Mają albo lekko stuknięte, albo w ogóle nie stukane. Więc można tanim kosztem mieć coś fajnego
Adept jest offline  
Stary 30-04-2015, 20:18   #23
grabson7
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 19-02-2014
Model: fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Panowie przebieg pojazdu w ogłoszeniu dziś uległ zmianie. Ja do południa dzwoniłem do tego faceta z komisu i powiedziałem mu, że ustaliłem, że przebieg pojazdu był w momencie sprzedaży w Niemczech 153 tys km, facet mi odpowiedział cyt:"no to jeśli pan tak ustalił to pański plus" po czym skończył ze mną rozmowę, bo już wiedział, że "zmoczył". Dziś po południu przebieg nagle w ogłoszeniu został poprawiony.
Wszystkim dziękuję za zainteresowanie i pomoc. Panowie tylko takim dogłębnym sprawdzaniem i męczeniem handlarzy jest cień szansy, że może trochę zejdą na ziemię i mniej zaczną kombinować z przebiegami, ale pewnie w tej kwestii jestem naiwny.

Ostatnio edytowane przez grabson7 ; 30-04-2015 o 20:25
grabson7 jest offline  
Stary 01-05-2015, 17:10   #24
Tomis37
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał grabson7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie przebieg pojazdu w ogłoszeniu dziś uległ zmianie. Ja do południa dzwoniłem do tego faceta z komisu i powiedziałem mu, że ustaliłem, że przebieg pojazdu był w momencie sprzedaży w Niemczech 153 tys km, facet mi odpowiedział cyt:"no to jeśli pan tak ustalił to pański plus" po czym skończył ze mną rozmowę, bo już wiedział, że "zmoczył". Dziś po południu przebieg nagle w ogłoszeniu został poprawiony.
Wszystkim dziękuję za zainteresowanie i pomoc. Panowie tylko takim dogłębnym sprawdzaniem i męczeniem handlarzy jest cień szansy, że może trochę zejdą na ziemię i mniej zaczną kombinować z przebiegami, ale pewnie w tej kwestii jestem naiwny.
----------------------
Granson wyluzuj moze facet faktycznie sie pomylił a teraz go oczerniasz i wstawiasz swoje posty bez pokrycia.
Lepiej było by mu to ogłoszenie usunąć jak zmieniać przebieg przynajmiej ja bym tak zrobił aby ogłoszenie nie było kojarzone z tymi postami.
Poza tym na twojej ofercie skanie nie ma numeru VIN pojazdu skąd możemy wiedzieć tutaj wszyscy że to tobie akurat się coś nie pomieszało.
Kij zawsze ma dwa końce z jednej strony sprzedawca dupy daje ale kupujący też rozwagagi troche musi zachować.
Nie bronie komisu chociaż tam byłem ale miejsce i fakt że to dealer napewno większe zaufanie wzbudziło we mnie jak bym był w komisie czy u handlarza przy trasie do Gubina.
Trzeba było ruszyć za przeproszeniem dupe tak jak ja to uczyniłem i sprawdzić auto a później pisać
Teraz uważam - przeproś albo sprostuj na forum posty i całą sprawe i po temacie.

Pozdrawiam
Tomis

Pozdrawiam i bez odbioru
 
Stary 01-05-2015, 17:25   #25
Tomsio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-04-2014
Model: BRAK
Silnik: BRAK
Rocznik: BRAK
Postów: 0
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał Tomis37 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Granson wyluzuj moze facet faktycznie sie pomylił a teraz go oczerniasz i wstawiasz swoje posty bez pokrycia.
Lepiej było by mu to ogłoszenie usunąć jak zmieniać przebieg przynajmiej ja bym tak zrobił aby ogłoszenie nie było kojarzone z tymi postami.
Poza tym na twojej ofercie skanie nie ma numeru VIN pojazdu skąd możemy wiedzieć tutaj wszyscy że to tobie akurat się coś nie pomieszało.
Kij zawsze ma dwa końce z jednej strony sprzedawca dupy daje ale kupujący też rozwagagi troche musi zachować.
Nie bronie komisu chociaż tam byłem ale miejsce i fakt że to dealer napewno większe zaufanie wzbudziło we mnie jak bym był w komisie czy u handlarza przy trasie do Gubina.
Trzeba było ruszyć za przeproszeniem dupe tak jak ja to uczyniłem i sprawdzić auto a później pisać
Teraz uważam - przeproś albo sprostuj na forum posty i całą sprawe i po temacie.

Pozdrawiam
Tomis
A świstak siedzi i zawija w te sreberka tak jak on się pomylił z 153000 na 89750 pewnie zrobił czeski błąd i pewnie dlatego na zdjęciach nie ma pokazanego przebiegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak to jest że handlarze jak już się mylą to na swoją korzyść czy ktoś widział słyszał aby jakiś handlarz pomylił się na nie swoją korzyść ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak tak chylmy czoła przed sprzedawcą/handlarzem bo na pewno my się mylimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. I niestety sami handlarze są sobie winni że wyrobili sobie taką a nie inną opinie markę (acz nie przeczę że są i uczciwi sprzedawcy tylko że jest ich może 3% wśród wszystkich innych handlarzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Tomsio jest offline  
Stary 01-05-2015, 17:33   #26
Tomis37
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał Tomsio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A świstak siedzi i zawija w te sreberka tak jak on się pomylił z 153000 na 89750 pewnie zrobił czeski błąd i pewnie dlatego na zdjęciach nie ma pokazanego przebiegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak to jest że handlarze jak już się mylą to na swoją korzyść czy ktoś widział słyszał aby jakiś handlarz pomylił się na nie swoją korzyść ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak tak chylmy czoła przed sprzedawcą/handlarzem bo na pewno my się mylimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. I niestety sami handlarze są sobie winni że wyrobili sobie taką a nie inną opinie markę (acz nie przeczę że są i uczciwi sprzedawcy tylko że jest ich może 3% wśród wszystkich innych handlarzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
---------------------
To jedź do Berlina tam wszyscy są uczciwy i kup sobie tam auto. Takie pieprzenie farmazonów. Tam to dopiero jest dzungla.
Owszem tu i tam i wszędzie są uczciwi i nie uczciwi ale tutaj mówimy o konkretnym przypadku! O tym aucie a nie o świecie gdzie jest i jak jest.
Jeszcze raz chce zaznaczyć ze na ofercie grabsona nie widzialem vinu pojazdu aby stanowczo stwierdzic ze to ten pojazd i tyle na ten temat.

I ostatni raz powtorze pojazd jest ok z tego co ustalilem.

Pozdrawiam i bez odbioru
Tomis
 
Stary 01-05-2015, 18:14   #27
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,944
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Te posty coraz bardziej zaczynaja przypominac te z bezwypadkowe.net
Ktos tu ewidentnie probuje sie bronic...
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline  
Stary 01-05-2015, 20:36   #28
Tomsio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-04-2014
Model: BRAK
Silnik: BRAK
Rocznik: BRAK
Postów: 0
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał Tomis37 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
---------------------
.................................................. ..

Pozdrawiam i bez odbioru
Tomis
To powtarzasz jak mantre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a mimo wszystko piszesz dalej bronisz tłumaczysz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taka rada jeśli samochód jest dobry to obroni się sam i się na pewno sprzeda nie trzeba go reklamować a sprzedawca/handlarz no cóż za błędy (choć ja osobiście uważam że jest to oszustwo) się płaci i samochód powinien znaleźć się w korygowanych dlatego choćby aby na przyszłość sprzedawca się nie mylił na swoją korzyść bo za chwilę każdy będzie pisał że ma przebieg 80000 a jak się udowodni inaczej to ni z tej ni z tamtej po cichutku przebieg się zmieni bo się nie udało oszukać (nazywając rzeczy po imieniu)
Z Poważaniem
Tomsio
Tomsio jest offline  
Stary 01-05-2015, 23:12   #29
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Kolega Tomis37 chyba nie czytał wątku od samego początku.

Nie ma co podważać faktów: kilka dni temu przebieg w ogłoszeniu był zdecydowanie mniejszy. Wchodząc dzisiaj w ten wątek i klikając na link do ogłoszenia jest ponad 60kkm więcej. A wszystko po tym jak rozwinęła się dyskusja na forum dotycząca tego auta i jego skręconego przebiegu. Wnioski można wyciągnąć samemu.
kael82 jest offline  
Stary 02-05-2015, 07:00   #30
grabson7
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 19-02-2014
Model: fiesta
Silnik: 1.25
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: prośba o ocenę Mondeo mk4 2011r.

Cytat:
Napisał Tomis37 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
----------------------

Teraz uważam - przeproś albo sprostuj na forum posty i całą sprawe i po temacie.

Pozdrawiam
Tomis

Pozdrawiam i bez odbioru
Za co ja mam przepraszać człowieku? Za prawdę, wstawiłem link do aukcji, na której nie było nr VIN, poprosiłem telefonicznie faceta o ten nr i mi go podał, a ja go tu podałem tu (przyznaję, ze początkowo z błędem tzn. brakowało jednej litery, ale po zwróceniu uwagi zaraz go napisałem jeszcze raz poprawnie) z prośbą o ocenę samochodu i po kilku godzinach wyszło, że Pan sprzedający się pomylił z przebiegiem (oczywiście w dół). Zarzucasz mi, że najpierw miałem jechać i sprawdzić samochód a potem pisać o ogłoszeniu, a ja na początku nic negatywnego nie pisałem. Poprosiłem szanownych forumowiczów o ocenę ze zdaniem o moich wątpliwościach odnośnie przebiegu. Dobrze, że są takie fora i tak wnikliwi ludzie są bo sprzedający samochody w naszym kraju czuli by się całkowicie bezkarni (zresztą i tak się czują - wystarczy pooglądać na pewnym kanale motoryzacyjnym co wyprawiają jak im się udowodni przekręt. Jak by mogli to pobiliby dziennikarza, bo ktoś im udowodnił oszustwo). Ja nie twierdzę, że każdy handlujący samochodami to krętacz, ale niestety wielu oszukuje. Tobie również dziękuję za sprawdzenie samochodu, ale wybacz po Twoich postach i dacie zarejestrowania się na tym forum mam wątpliwości (chyba nie tylko ja)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.odnośnie Twojego obiektywizmu jeśli chodzi o to ogłoszenie. Kończę ten temat ze swojej strony. Dla mnie sprawa jest zamknięta. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie, Tobie również dziękuję za podjechanie i sprawdzenie tego samochodu.

Ostatnio edytowane przez grabson7 ; 02-05-2015 o 07:05
grabson7 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.