Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2004, 10:04   #31
Pulsar
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-10-2004
Postów: 32
Domyślnie Orurowanie z Shadow

Mam fusiona orurowanego prze Shadow Tuning (ich pierwszy Fusion), przód z pięcioma rogami. Mocowane to jest na 4 powiedzmy przgubach, minus tego mocowania jest taki ze prz zjeżdzaniu z wysokich kraweżników jednym kołem mocowania sie poddaja i trzeba konstrukcje rozbierac. Trudno jest po takich naprawach uzyskac symetrie całosci. Reszte oruroania tzn wzdłużną rure na tylni zderzak zamawiałem w Szemudzie w pomorskim. Kolesie zrobili mi to w 3 dni. Tak czy siak całe orurowanie jest na słowo honoru, łądnie wyglada i niestety obniża prześwit.

Pulsar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2007, 10:17   #32
Antek policmajs
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-02-2007
Skąd: W-wa
Postów: 4
Domyślnie

Słyszałem że już w terenókach w uni niemożna orurowywać kwestia bezpieczeństwa innych
__________________
Arek
Antek policmajs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2007, 09:07   #33
Pavlis83
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-03-2006
Model: Ford Fiesta
Silnik: TDCi
Rocznik: 05
Postów: 181
Domyślnie

Cytat:
Napisał Antek policmajs
Słyszałem że już w terenókach w uni niemożna orurowywać kwestia bezpieczeństwa innych
dobrze slyszales.
ja wiem ze niemiecka policja wziela sie za kontrole orurowanych pojazdow. kaza sciagac rury z np ciezarowek <niektore ciagniki siodlowe tez maja opcje orurowania>.

argument niemieckiej policji przemawiajacy przeciwko rurom w osobowkach jest taki ze w razie kontaktu z pieszym taka rura wciaga potraconego pod podwozie. dziala mniej wiecej jak kadlub w statku, wciagajac pod siebie a nie przerzucajac pieszego na maske.
__________________
http://forum.fordclubpolska.org/viewtop ... 794#194794
Zapraszam do oglądania i komentowania tych dwoch filmów o wyścigach
Pavlis83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2007, 13:51   #34
MANIEK70
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam !
Proponuję przeczytać instrukcję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. FF dotyczącą "Siedzenia, pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne" str.88. :fcp12
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2007, 18:15   #35
dr_Oktan
ford::advanced
 
Avatar dr_Oktan
 
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: śląskie
Postów: 361
Domyślnie

Cytat:
Napisał MANIEK70
Witam !
Proponuję przeczytać instrukcję FF dotyczącą "Siedzenia, pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne" str.88.
A co takiego ciekawego tam znalazłeś :fcp2 :fcp20
__________________
benzyna po 1.5zl ! miałem taki sen.
dr_Oktan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2007, 19:27   #36
MANIEK70
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał dr_Oktan
Cytat:
Napisał MANIEK70
Witam !
Proponuję przeczytać instrukcję FF dotyczącą "Siedzenia, pasy bezpieczeństwa i poduszki powietrzne" str.88.
A co takiego ciekawego tam znalazłeś :fcp2 :fcp20
Cyt:Nie wskazane są modyfikacje w przedniej części pojazdu, ponieważ może mieć to niekorzystny wpływ na odpalanie poduszek powietrznych :fcp12
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2007, 21:39   #37
dr_Oktan
ford::advanced
 
Avatar dr_Oktan
 
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: śląskie
Postów: 361
Domyślnie

Nie słyszałem o przypadku, aby przez orurowanie komuś nie odpaliły poduchy /lub za wcześnie albo późno/

Ja swoje założyłem w salonie forda tydzień po zakupie nowego autka, tzn że ford planuje mnie zabić i zmodifikował mi przednią część pojazdu???


Rury to głównie zagrożenie dla pieszych /myśle tu o potężnych rurach ponad atrapę i bokami zachodzącymi na boczne światła / a nie takie popierdółki jakie my mamy. :611:

Cytat:
Cyt:Nie wskazane są modyfikacje w przedniej części pojazdu, ponieważ może mieć to niekorzystny wpływ na odpalanie poduszek powietrznych
Nie wskazane jest picie alkoholu, ponieważ może to mieć niekorzystny wpływ na naszą wątrobe. :fcp29
__________________
benzyna po 1.5zl ! miałem taki sen.
dr_Oktan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2007, 18:21   #38
MANIEK70
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jaką Wątrobę?!W naszych rocznikach raczej nie dostępna :fcp18
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.