Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-06-2009, 22:17   #11
matrog19
ford::expert
 
Avatar matrog19
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 05-03-2008
Skąd: Konin
Model: Ford Mondeo mk3
Silnik: 2.0 TDDI 115 KM
Rocznik: 2002
Postów: 2,211
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

widziałem ostatnio na allegro za 1 800zł ale do sedana. Skład: dwa zderzaki, nakładki na progi i grill przedni. Choć kolego ty masz mk1 teraz dopiero zauważyłem a to było do mk2

__________________
Moje Mondeo mk3 TDDI: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=113404
W stajni jeszcze Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 92 km 2007 rok.
matrog19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2009, 00:50   #12
arab
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-06-2009
Skąd: zywiec
Model: Mondeo kombi mk1
Silnik: 1.8 115km
Rocznik: 95
Postów: 59
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

kupilem juz zderzak seryjny(tzn zamiennik)i do niego dokladke-http://www.allegro.pl/show_item.php?item=657028319 do tego jeszcze listwy progowe(mimo to ze jeszcze mi ich nie przyslali a juz wiem ze dlugo nie beda cale hehe) nie mam doswiadczenia nigdy nie mialem progow ale bez nich nie raz gdzies zahacze a dziur zamiast ubywac to....[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jeszcze spoiler dachowy kupilem zobacze jak bedzie na aucie wygladal czy zostawie potrzebuje jeszcze napewno tylni zderzak mysle ze kupie taki jakis gotowy ciekawy bo seryjny zderzak i do tego dokladka od razu mi odradziliscie. jak mozecie rzucic okiem na te linki i napisac cokolwiek wiecie juz o tym z wlasnych doswiadczen na temat montazu jakosci itp [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]



ps.dzis montowalem elektryczne szyby do przednich drzwi i centralny zamek-bylo ciezko na szczescie wszystki dziala i wszystko prawie pasowalo
arab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 20:15   #13
arab
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-06-2009
Skąd: zywiec
Model: Mondeo kombi mk1
Silnik: 1.8 115km
Rocznik: 95
Postów: 59
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

postanowilem zrobic soczewki w reflektorach dowiedzialem sie ze najlepiej zalozyc z punto 2 pomozcie mi tylko gdzie takie moge dostac i czy w ogole dostane same soczewki czy musze kupic cale lampy z punto
arab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 21:48   #14
Kotolin
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-01-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo Mk1
Silnik: 1,6 + LPG
Rocznik: 1995
Postów: 63
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

Co do Tuningu mondeo mk1 to jestem całkowicie przeciw (są po prostu samochody które wg mnie nie powinny być tuningowane - Ford Mondeo oraz większość modeli BMW).... ten samochód to już klasa sama w sobie. po za tym w najdroższej wersji to ten samochodzik miał wszystko i nic dodać nic ująć
po co go szpecić?
jeżeli jednak musisz to proponuje podejść do sklepu z częściami do fiata i tam się zapytać... powinni coś takiego mieć.
Kotolin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 22:18   #15
arab
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-06-2009
Skąd: zywiec
Model: Mondeo kombi mk1
Silnik: 1.8 115km
Rocznik: 95
Postów: 59
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

tak beda miec tylko za kosmiczna cene a autor artykulu w ktorym byla ta przerobka opisana napisal ze koszt to ok 70zl a co do Twojej uwagi to akurat ta przerobka jest wskazana gdyz mondeo mk1 ma bardzo slabe reflektory i warto wlozyc soczewki dla poprawy jakosci swiatla
arab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 23:33   #16
dyda6joe
ford::professional
 
Avatar dyda6joe
 
Zarejestrowany: 13-08-2007
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk1/sedan/ghia
Silnik: 2.0
Rocznik: marzec 1993
Postów: 1,025
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

Cytat:
Napisał arab Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak beda miec tylko za kosmiczna cene a autor artykulu w ktorym byla ta przerobka opisana napisal ze koszt to ok 70zl a co do Twojej uwagi to akurat ta przerobka jest wskazana gdyz mondeo mk1 ma bardzo slabe reflektory i warto wlozyc soczewki dla poprawy jakosci swiatla
zależy do czego słabość porównywać. wkładki plus dobre żarówki załatwiają sprawę. jak dalej za słabo to chyba noktowizor. druga sprawa to homologacja. poczytaj parę wątków jest o soczewkach w mondeo, ale 70zł to raczej ułamek dobrze wykonanej roboty
__________________
gorąca osiemnastka
dyda6joe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2009, 23:54   #17
arab
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-06-2009
Skąd: zywiec
Model: Mondeo kombi mk1
Silnik: 1.8 115km
Rocznik: 95
Postów: 59
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

homologacji i tak nie mam bo mam zainstalowane ksenony a co do tych 70zl to nie ulamek znalazlem juz soczewki na allegro [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tylko nie wiem czy to o to chodzi i prosze kogos kto wie jaka to ma byc soczewka zeby napisal czy ta bedzie dobra
arab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2009, 11:07   #18
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

Czytam ten wątek i zastanawiam się czy nie szkoda ci kasy.Pierwszy gramotny policjant jak zobaczy ksenony zabierze ci dowód rejestracyjny.W przypadku nawet małej stłuczki każdy kierowca który trochę się orientuje powie że twoje światła go oślepiły i masz przechlapane.Nawet jeżeli wypadek był z jego winy ciebie uznają za winnego i płacisz.Chcesz dobrych lamp to kup lampy z końcówki modelu mk1(bez wkładek plastikowych), do tego żarówki +50% więcej światła i będą na pewno lepiej świeciły niż te twoje ksenony.Pomijam już fakt że powinny mieć samopoziomowanie i spryskiwacze.
Poza tym na początku pisałeś o delikatnym body kicie,a tu zaczynasz robić typowy agro-tunning.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2009, 11:24   #19
arab
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-06-2009
Skąd: zywiec
Model: Mondeo kombi mk1
Silnik: 1.8 115km
Rocznik: 95
Postów: 59
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

ksenony mam juz 2 rok i mam je tak zainstalowane ze nawet przeglad zawsze przechodzily i zaden policjant nic nigdy nie mowil na ich temat a soczewka to nie agro tuning tylko poprawa jakosci swiatla [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
arab jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-07-2009, 11:45   #20
uro2
ford::professional
 
Avatar uro2
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: bydgoszcz
Model: mondeo sedan [mk1]
Silnik: 1,8 td
Rocznik: 1996
Postów: 1,730
Domyślnie Odp: Tuning wizualny kombiaka

Gość który pisał ten artykuł nie do końca jest zorientowany.Nie ma czegoś takiego jak homologacja na poszczególne elementy lampy.Lampa posiada homologację jako całość i każda ingerencja w lampę zmienia jaj parametry.
__________________
"Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford
uro2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.