Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford B-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-10-2015, 21:52   #211
slider2002
ford::advanced
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Gniezno
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 207
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

A ja bym nie dał 60kzł za auto z silnikiem od kosiarki(1,0). A 6,2 l/100km to pali moje mondeo a nie jakiś tam wypierdek

slider2002 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2015, 15:14   #212
tabsik86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2014
Model: b max
Silnik: 1.0
Rocznik: 2015
Postów: 16
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał slider2002 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja bym nie dał 60kzł za auto z silnikiem od kosiarki(1,0). A 6,2 l/100km to pali moje mondeo a nie jakiś tam wypierdek
widać ktoś tu fora z placem zabaw pomylił ale pozdrawiam i współczuję ci bo jazda tym wypiredkiem jak to określiłeś jest wspaniała ale sie o tym nie przekonasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i masz racje nie dał bym 60 tys za niego dopłacił bym ponownie 3tys w sumie 63tys i kupił identyczny model b-maxa ponownie pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tabsik86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2015, 11:40   #213
Wiesjar
ford::amateur
 
Imię: Wiesław
Zarejestrowany: 14-11-2015
Model: B-Max
Silnik: 1,4
Rocznik: 2013
Postów: 6
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam. Zakupiłem forda B-Max z roku 2013. samochód posiada bardzo mały przebieg. Nie ma nawet 10.000 km. Niestety nie działają mi przyciski na kierownicy po stronie lewej do sterowania telefonem i mediami. Nie wiem czy kiedykolwiek działały. czy jest jakiś specjalny sposób ich aktywowania, Telefon mogę normalnie obsługiwać z środkowego panelu deski rozdzielczej samochodu. Nie działa też obsługa głosowa . Samochód posiada system SYNC 1,0 . Jest to pojazd zakupiony we Włoszech. Proszę o jakiekolwiek sugestie w sprawie usunięcia tych problemów. Niestety nigdzie nie znalazłem jakichkolwiek informacji w tym zakresie.
Wiesjar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2015, 20:57   #214
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,162
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał Wiesjar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawie usunięcia tych problemów
Trzeba podłączyć do kompa i sprawdzić czy i jakie są błędy
Skąd kolego jesteś ?
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2015, 13:00   #215
Wiesjar
ford::amateur
 
Imię: Wiesław
Zarejestrowany: 14-11-2015
Model: B-Max
Silnik: 1,4
Rocznik: 2013
Postów: 6
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Jestem z podkarpackiego. Ale jak na razie problem został rozwiązany. Problem leżał po stronie przycisku w kierownicy, który prawdopodobnie był za mocno dokręcony i przy próbie jego wmontowania odkręceniu wkrętu od strony dolnej kierownicy wszystko wróciła do normy.
Wiesjar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-08-2016, 12:22   #216
Nielot
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-08-2004
Skąd: Białystok
Model: B-Max Titanium
Silnik: 1,0 ecoboost 125
Rocznik: 2013
Postów: 65
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam.Dołączam się do grona , mam nadzieję szczęśliwych posiadaczy B-Maxa! Auto z 2013 w wersji Titanium z eco boostem 1,0 125 km i przebiegiem 128 tyś km. Po zakupie przejechałem 400 km i co ?Rewelacja .Po focusie z 1,6 benzyna mam wrażenie że jadę teraz zupełnie czymś innym. Przypominają mi się czasy jazdy w kartingu, no ciągnie jak opętany .Trzeba trochę nawyki zmienić przy ruszaniu i mam nadzieję że się polubimy. Auto poleasingowe, kilka grzeszków jest. Prawdopodobieństwo przebiegu dzięki kolegom z forum i moje sprawadzenie serwisowe jest.Wszystko działa
Nielot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2017, 19:56   #217
pers
ford::average
 
Avatar pers
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 14-10-2009
Skąd: Chorzów
Model: BMW 2 Gran Tourer
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Postów: 97
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Z tym ciągnięciem jak opętany bym nie szalał, mam ten silnik w Tourneo Courierze. Jest zrywny przy ruszaniu z pierwszego biegu i to by było na tyle. Czipuj na 150 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez pers ; 17-01-2017 o 21:19
pers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-01-2017, 10:20   #218
bialowlosy
ford::amateur
 
Avatar bialowlosy
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 27-02-2010
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 Pb 145 PS
Rocznik: 2011
Postów: 8
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Witam, ja dorzucę jeszcze jedną wadę, tylne drzwi. Okej są one świetne na ciasnych parkingach no i bajeranckie bez środkowego słupka, ale są też ciężkie i zauważyłem, że jak jeżdżę z pasażerami zwłaszcza płci pięknej to czasami są problemy z otwarciem, bądź zamknięciem drzwi, bo są za ciężkie. Dodatkowo ostatnio jak były takie większe mrozy to strasznie ciężko drzwi chodziły na prowadnicach.
bialowlosy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2017, 08:26   #219
Nielot
ford::average
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 28-08-2004
Skąd: Białystok
Model: B-Max Titanium
Silnik: 1,0 ecoboost 125
Rocznik: 2013
Postów: 65
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał pers Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tym ciągnięciem jak opętany bym nie szalał, mam ten silnik w Tourneo Courierze. Jest zrywny przy ruszaniu z pierwszego biegu i to by było na tyle. Czipuj na 150 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No fakt ale w porównaniu do tego czym jeździłem i do tego co mam jest znaczna różnica. Zamiast 150 , obserwując nasze forum i wykresy z hamowni to 160 dobrze wychodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nielot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2017, 08:31   #220
Toscana
ford::average
 
Imię: Kinga
Zarejestrowany: 21-10-2014
Skąd: Kraków
Model: Ecosport
Silnik: Eco-Boost 1.0, 140KM
Rocznik: 2019
Postów: 66
Domyślnie Odp: Zakup i pierwsze wrażenia

Cytat:
Napisał bialowlosy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, ja dorzucę jeszcze jedną wadę, tylne drzwi. Okej są one świetne na ciasnych parkingach no i bajeranckie bez środkowego słupka, ale są też ciężkie i zauważyłem, że jak jeżdżę z pasażerami zwłaszcza płci pięknej to czasami są problemy z otwarciem, bądź zamknięciem drzwi, bo są za ciężkie. Dodatkowo ostatnio jak były takie większe mrozy to strasznie ciężko drzwi chodziły na prowadnicach.
Nie przesadzajmy z tym ciężarem drzwi - moja ośmioletnia bratanica sobie z nimi radzi, pięciolatka, owszem, jeszcze ma problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wydaje mi się, że bardziej chodzi o to, że drzwi zazwyczaj otwierają się do nas/od nas, więc odruchowo chcemy je przyciągnąć/odepchnąć, zamiast przesunąć w bok, stąd problem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Toscana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.