Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-05-2009, 19:52   #71
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Moja rada zanim inni Ciebie ostro skrytykują, aby następnym razem użyć opcji "szukaj" bo na ten temat jest mnóstwo, poza tym sprawdz tuleje belki tylnej, wejdz pod auto na kanale i bujaj autem w góre i dół z całej siły i będziesz widział jak pracują tuleje i czy to belka obija o pozostałe elementy

maestro06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2009, 19:58   #72
s1masa
ford::average
 
Avatar s1masa
 
Zarejestrowany: 29-08-2007
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 115
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

...w moim przypadku różnież stuka tylne zawieszenie - strasznie stuka że dostaje k*&^%&^$ jak jade po dziurach, są to na 100% tuleje tylnej belki - nadwozie hatchback, widać gołym okiem jak się wejdzie pod samochód że są już oberwane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. także możliwe że u Ciebie i to stuka...
s1masa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2009, 20:50   #73
pajak-1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-01-2009
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCI 130km
Rocznik: 2003
Postów: 20
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Do Hucker.
Pisałem to już niedawno, miałem takie same objawy jak Ty, stukanie z tył i nie wiadomo skąd. Też byłem dwa razy na stacji diagnostycznej i wszystko ok, też wyjmowałem wszystko z bagażnika i jeździłem na pusto i dalej stukało, sprawdzałem też linki ręcznego i wydawał mi się, że nie mogą tak stukać i błąd! To właśnie stukają linki! Napisałeś, że luźno wiszą, a nie mogą. Powinny być wczepione w specjalne plastikowe mocowania, które często się niszczą. Linki nie powinny być luźne. Spróbuj przymocować je plastikowymi opaskami do przewodów el. i wtedy zobacz czy będzie poprawa. Są duże szanse.
pozdrawiam.
pajak-1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2009, 20:56   #74
hucker
ford::average
 
Avatar hucker
 
Zarejestrowany: 29-03-2009
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 107
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Cytat:
Napisał madi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego sprawdż tylne siedzenia,mam na myśli zaczepy służące do obalania foteli w moim przypadku to była przyczyna.Są tam metalowe zaczepy które z biegiem czasu się luzują i dokuczliwie stukają.
oparcia foteli kiedyś stukały na górnych zaczepach , ale to nie to tym rozem
hucker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2009, 21:00   #75
hucker
ford::average
 
Avatar hucker
 
Zarejestrowany: 29-03-2009
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 107
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Cytat:
Napisał pajak-1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do Hucker.
Pisałem to już niedawno, miałem takie same objawy jak Ty, stukanie z tył i nie wiadomo skąd. Też byłem dwa razy na stacji diagnostycznej i wszystko ok, też wyjmowałem wszystko z bagażnika i jeździłem na pusto i dalej stukało, sprawdzałem też linki ręcznego i wydawał mi się, że nie mogą tak stukać i błąd! To właśnie stukają linki! Napisałeś, że luźno wiszą, a nie mogą. Powinny być wczepione w specjalne plastikowe mocowania, które często się niszczą. Linki nie powinny być luźne. Spróbuj przymocować je plastikowymi opaskami do przewodów el. i wtedy zobacz czy będzie poprawa. Są duże szanse.
pozdrawiam.
napisałem że zamontowałem linki i to na org. plastikowe zaczepy, teraz nie wiszą
hucker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2009, 21:07   #76
hucker
ford::average
 
Avatar hucker
 
Zarejestrowany: 29-03-2009
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 107
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Cytat:
Napisał s1masa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...w moim przypadku różnież stuka tylne zawieszenie - strasznie stuka że dostaje k*&^%&^$ jak jade po dziurach, są to na 100% tuleje tylnej belki - nadwozie hatchback, widać gołym okiem jak się wejdzie pod samochód że są już oberwane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. także możliwe że u Ciebie i to stuka...
mam kombiaka i tam jest troche inne zawieszenie tylne, aie jak możesz to wklej fotke co dokładnie sprawdzic bo nie '' łapie''
dodam jeszcze że te stuki nie są metaliczne tylko wytłumione i nie głośne a najbardziej słyszalne na ''tarce''
hucker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2009, 22:10   #77
bambelo
ford::advanced
 
Avatar bambelo
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 11-05-2008
Skąd: SZCZECIN
Model: HONDA ACCORD + Mondeo mk3
Silnik: i-VTEC
Rocznik: 2005
Postów: 354
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

panowie ... było tego sporo na forum i sam pisałem że gdy macie objawy jakbyście wieżli deski w bagażniku - czyli dwu-trzy krotne uderzenia to prawdopodobnie ,,bije,, linka od ręcznego o wahacz i trzeba ja spiąć plastikową opaską do wahacza i problem z głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bambelo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2009, 09:06   #78
hucker
ford::average
 
Avatar hucker
 
Zarejestrowany: 29-03-2009
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 107
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Cytat:
Napisał bambelo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
panowie ... było tego sporo na forum i sam pisałem że gdy macie objawy jakbyście wieżli deski w bagażniku - czyli dwu-trzy krotne uderzenia to prawdopodobnie ,,bije,, linka od ręcznego o wahacz i trzeba ja spiąć plastikową opaską do wahacza i problem z głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprawdziłem jeszcze raz dokładnie linki siedzą w zatrzaskach sztywno i nie wiszą luźno, to napewno nie to
co jeszcze sprawdzic?
hucker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2009, 20:51   #79
pajak-1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-01-2009
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 2.0 TDCI 130km
Rocznik: 2003
Postów: 20
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Witam
Skoro to nie linki i nie tuleje wahacza (bo pisałeś, że sprawdzałeś na stacji) to pozostaje łącznik stabilizatora. No chyba że jakieś czary.
Pozdrawiam
pajak-1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-05-2009, 11:30   #80
hucker
ford::average
 
Avatar hucker
 
Zarejestrowany: 29-03-2009
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 107
Domyślnie Odp: stuki w tylnym zawieszeniu

Cytat:
Napisał pajak-1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Skoro to nie linki i nie tuleje wahacza (bo pisałeś, że sprawdzałeś na stacji) to pozostaje łącznik stabilizatora. No chyba że jakieś czary.
Pozdrawiam
łączniki sprawdzone, to nie to
hucker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.